Spadła cena kredytu na mieszkanie

autor: Roman Grzyb15.02.2010, 03:00; Aktualizacja: 15.02.2010, 10:03

W ostatnim roku średnia marża przy kredytach na zakup nieruchomości spadła poniżej 2,5 proc. (z prawie 3 proc.). Według rankingu Open Finance i DGP najkorzystniej jest teraz wziąć taki kredyt w banku Millennium.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (13)

  • smiechu warte!(2010-02-15 06:06) Zgłoś naruszenie 00

    Taaaak spadła że młodzi będą płaćić zamiast 40 lat kredyd na 35lat ale mi łaska !!!

    Odpowiedz
  • kloc(2010-02-15 08:39) Zgłoś naruszenie 00

    jak ci dyletanci to punktowali?
    pko ma wg ich oceny 7,6 punkta a wbk 7,1. a rata kredytu w wbku jest nizsza o ponad 20%

    Odpowiedz
  • kloc(2010-02-15 08:41) Zgłoś naruszenie 00

    pko chyba zartuje z tym oprocentowaniem, rate wzieli z sufitu, dziw ze tan bank jeszcze dziala
    jego marna kadra menadzerska go rozlozy jak nic

    Odpowiedz
  • pytajnik(2010-02-15 14:22) Zgłoś naruszenie 00

    A gdzie z dostępnością jest w miarę? Bo przecież za chętnie to te banki kredytów nie udzielają. :|

    Odpowiedz
  • bulba(2010-02-15 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    · Prawdziwy mistrz magii potrafi sprawić, że jego publiczność równocześnie śmieje się i płacze. : Śmierć frajerom- Mario Puzo

    Odpowiedz
  • bulba(2010-02-15 16:11) Zgłoś naruszenie 00

    ” Konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głupoty.” Mao Zedong

    Odpowiedz
  • apsik(2010-02-15 19:51) Zgłoś naruszenie 00

    Rata z Getin nie wyglada na duza, a ze wzgledu na to ze kredyt jest nowy maja oni calkiiem duza dostepnosc

    Odpowiedz
  • mamunia(2010-02-15 20:54) Zgłoś naruszenie 00

    No właśnie myśle o kredycie na mieszkanie, tlko nie wiem gdzie mam iść bo mam problemy z dostępnością mąż pracuje za granica a banki w takim przypadku robią problemy?

    Odpowiedz
  • wszystkowiedzaca(2010-02-15 21:02) Zgłoś naruszenie 00

    A to dobre! Dochod rodziny 2 +1 na poziomie 7000 netto! Ha, ha, ha! To z pewnoscia nie mlode malzenstwo, nie konkubinat, nie samotna matka z dzieckiem. To ludzie w srednim wieku, robiacy kariere w dobrze prosperujacych firmach... Kredyt na 30 lat? Po ukonczeniu 40-tki banki zmniejszaja ilosc lat, wiec raty z pewnoscia beda wieksze. Ludzie przed 30-tka (szczegolnie kobieta przed 30tka) nigdy nie zarobia 7000 netto! To przeciez kilkanascie tysiecy miesiecznie brutto!Jesli dziecko jest male to matka czesto bierze zwolnienia i z pewnoscia nie lapie sie na premie, trzynastki i inne duperele podnoszace srednia. Co to jest w ogole ta rodzina z tym dochodem? To syn Tuska ozeniony z corka Sobiesiaka (ta co miala zalatwiona posadke w Totku). Poza tym rata BZ WBK jest taka niska poniewaz trzeba wplacic 20% z gory. A kredyt udzielaja na 80% wartosci nieruchomosci.

    Odpowiedz
  • anal(2010-02-16 00:33) Zgłoś naruszenie 00

    no to lepiej za granicą wziąć kredyt, widzisz co się tu dzieje.. Kiedyś w dombanku dawali emigrantom, ale ostatnio coś cicho o nich, wiec nie wiem co jest grane. Pewnie getin przejął klientele więc popytaj u nich, albo wyjdź za męzem, najlepsze rozwiązanie

    Odpowiedz