Pod lupą: eKonto mBanku

12.02.2010, 12:25; Aktualizacja: 19.03.2010, 15:21

Rachunek osobisty eKonto w mBanku jest jednym z pierwszych stworzonych w Polsce kont internetowych. Dziś, po kilku latach, na rynku wzmacnia się konkurencyjna oferta rachunków prowadzonych przez Internet. Jak wobec nich wypada propozycja mBanku?

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:TotalMoney.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • ArnoldUPR(2010-02-13 03:35) Zgłoś naruszenie 00

    ile mBank placi Gazecie Prawnej za zalozenie konta z podanego w artykule linku referencyjnego?

    Odpowiedz
  • lafar(2010-02-15 07:54) Zgłoś naruszenie 00

    Przelewy w mBanku wcale nie są darmowe !!!
    Papierowa karta z 50 kodami potrzebnymi do autoryzacji każdego przelewu kosztuje 5 złotych.
    Koszt zatem 1 przelewu internetem wynosi 10 groszy.
    W mBanku też pracują "spryciarze" od ukrytych opłat.
    Pieniążki klientów po cichu WYCIEKAJĄ z ekont tego rodzaju opłatami.

    Odpowiedz
  • K.K.(2010-02-15 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    Autor artykułu i mój przedmówca lafar zapomnieli o jednej bardzo ważnej kwestii. Oprocentowanie rachunku - 0%.

    Odpowiedz
  • degustator(2010-02-15 14:57) Zgłoś naruszenie 00

    [...] wypłata z bankomatu w kraju innego banku to 5 zł prowizji niezależnie od kwoty [...] - moja nie rozumieć ten język :-)

    Odpowiedz
  • anonim(2010-05-03 11:50) Zgłoś naruszenie 00

    "Niestety, oferta eKonto, choć niezwykle interesująca, doczekała się godnej siebie konkurencji."

    czy autor mogłby się wytłumaczyć z tego zdania? Co znaczy "niestety" w takim kontekscie?

    Odpowiedz
  • g(2010-08-06 13:22) Zgłoś naruszenie 00

    lafar, trzeba bylo wybrac hasla smsowe, ktore sa za darmo...

    Odpowiedz