Internauci są gotowi płacić za serwisy tematyczne

autor: Michał Fura06.08.2009, 03:00; Aktualizacja: 06.08.2009, 10:18

Spada sprzedaż dzienników, więc wydawcy coraz bardziej szukają pieniędzy w internecie. Po Onecie kolejne portale są gotowe rozmawiać z wydawcami o opłatach za dostęp do treści. Branża medialna zgadza się, że specjalistyczne informacje przestaną być darmowe.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • Życzliwy(2009-08-06 10:02) Zgłoś naruszenie 00

    Do 3
    Szanowny Panie(i)
    Z takimi opowiastkami dla Małolatów proszę iść do piaskownicy albo na jakiś spęd PIS.
    Tu raczej nie rób Pan(i) smrodu politycznego.

    Odpowiedz
  • Czesio(2009-08-06 06:24) Zgłoś naruszenie 00

    W kolumnie, po prawej stronie jest sonda: za jakie treści byłbyś skłonny zapłacić?
    Brakuje odpowiedzi - w ogóle nie będę płacił

    Odpowiedz
  • karol(2009-08-06 07:31) Zgłoś naruszenie 00

    za informacje o wzroscie pensji minimum 2600zl i emerytur i rent ...

    Odpowiedz
  • Internauci są gotowi płacić za serwisy tematyczne(2009-08-06 09:05) Zgłoś naruszenie 00

    napiał autor i my mu juz wierzymy jak w opowieści DONALDA które dziadek opowiada wnuczkowi przed snem. ---Był sobie raz CUDAK ,chciał bardo grac w piłkę ale został wybrany przez ORLIKÓW Premierem -no i się zaczęło... w TV24,w POLsacie ,w gazetach jak za STANU WOJENNEGO same sukcesy !

    Odpowiedz
  • ror(2009-08-06 12:31) Zgłoś naruszenie 00

    ja na temat sondy obok co do pirata drogowego raz to nie wolno w aucie poslugiwac komórka a drugie zdąży pognać dalej...

    Odpowiedz
  • Egon(2009-08-06 10:50) Zgłoś naruszenie 00

    Do nr. 3 - coś ci się chłopie pomyliło! Co do treści internetowych ma Donald! GP to nie portal do wylewania pomyj dla sfrustrowanych fanów PiSu

    Odpowiedz
  • anonymous(2009-08-06 18:48) Zgłoś naruszenie 00

    Specjalistyczne informacje? Czyli wydawcy prasy chcą mi co lepsze blogi z czytnika podkupić? :) Ciekawe ile dadzą Barry'emu Ritholtzowi, ile Calculated Risk, ile Mishowi Shedlockowi? Bo Trystero może by jeszcze jakoś przekonali, nie wiem jak, ale może... Ciekawe jak się z Google dogadają, bo ostatnio wielkie G doszło do wniosku, że to może im należałoby płacić vide sprawa z brytyjską organizacją zarządzającą prawami artystów audiowizualnych i serwisem Youtube.

    Odpowiedz
  • anonymous(2009-08-06 18:47) Zgłoś naruszenie 00

    Specjalistyczne informacje? Czyli wydawcy prasy chcą mi co lepsze blogi z czytnika podkupić? :) Ciekawe ile dadzą Barry'emu Ritholtzowi, ile Calculated Risk, ile Mishowi? Bo Trystero może by jeszcze jakoś przekonali, nie wiem jak, ale może... Ciekawe jak się z Google dogadają, bo ostatnio wielkie G doszło do wniosku, że to może im należałoby płacić vide sprawa z brytyjską organizacją zarządzającą prawami artystów audiowizualnych i serwisem Youtube.

    www.ritholtz.com
    www.calculatedriskblog.com/
    globaleconomicanalysis.blogspot.com
    trystero.pl

    Odpowiedz
  • NIE CHCĘ I NIE BĘDĘ PŁACIŁ(2009-08-11 09:47) Zgłoś naruszenie 00

    nie po prostu nie.

    Odpowiedz
  • Najwiecej zarobicie, ha ha ha(2009-08-11 15:42) Zgłoś naruszenie 00

    Może zapłaci tylko jakiś idiota, ale w to tez wątpię.
    Propaganda przystępuje do robienia z internautów idiotów, watpię zeby coś z tego tym debilom wyszło. Zyczę powodzena gebelsowskiej propagandzie

    Odpowiedz