Najlepszą kartę wspólnie z operatorem komórkowym ma Polbank

autor: Jacek Iskra09.06.2009, 03:00; Aktualizacja: 09.06.2009, 09:37

Najlepszą kartę kredytową wydawaną wspólnie z operatorem telefonii komórkowej ma – zdaniem analityków – Polbank. Jednak takie karty nie cieszą się wielką popularnością wśród Polaków.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Maciej(2011-11-16 21:10) Zgłoś naruszenie 00

    Po pierwsze po kursach Mastercard, bo to nie jest Visa, po drugie jest chip, napewno!

    Odpowiedz
  • Kubero(2009-12-08 21:42) Zgłoś naruszenie 00

    Po kursie Visa nie MasterCard :) Co do reszty sie zgadzam.. Aktualnie najlepsza - Szkoda ze nie mozna dac własnego zdjęcia.. ^^

    Odpowiedz
  • Rafał(2009-08-27 07:14) Zgłoś naruszenie 00

    Karta jest super - zwrot 1%, do tego rozliczanie transakcji po kursach MasterCard, nie bankowych. Szkoda, że bez chipa :(

    Odpowiedz
  • xxx(2009-07-25 23:55) Zgłoś naruszenie 00

    masz napisane ciołku GE Money Bank i Play wydają a raczej wydawali taką kartę partnerską...

    Odpowiedz
  • mostom(2009-07-15 09:49) Zgłoś naruszenie 00

    I to nawet przy wypłacie z bankomatu jest zwracany 1 %. Dodatkowo karta ma ubezpieczenie za free i bezpłatny serwis sms-owy. Bank bierze odpowiedzialność za transakcje wykonane skradzioną kartą nawet przed zgłoszeniem tego bankowi. Jak dla mnie to najlepsza na rynku oferta kart kredytowych.

    Odpowiedz
  • m.(2009-06-09 13:10) Zgłoś naruszenie 00

    Stronniczy artykuł. Mi akurat mBank Visa Orange opłaca się bardziej niż karta w Polbanku.

    Odpowiedz
  • Gutek(2009-06-09 07:53) Zgłoś naruszenie 00

    "Karty kredytowe wydawane z bankami mają u nas wszystkie czołowe sieci komórkowe: Plus, Era, Play i Orange."
    A jaki to bank wydaje kartę wspólnie z Playem?

    Odpowiedz