68 proc. menedżerów nie jest gotowych na walkę z kryzysem

autor: Michał Fura11.05.2009, 03:00

Tylko czterech menedżerów na dziesięciu jest na tyle silnych psychicznie, by gładko przeprowadzić firmę przez kryzys. Najlepiej przygotowani do wyzwań są ci, którzy w dzieciństwie uprawiali sport i stale rywalizowali z innymi. Aktywność i umiejętność przetrwania kryzysu można wypracować – sesja coachingu to wydatek 300–3000 zł.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • ralfik1978(2009-05-11 07:45) Zgłoś naruszenie 00

    Aktywność i umiejętność przetrwania kryzysu można wypracować – sesja coachingu to wydatek 300–3000 zł.
    Co się dziej z Gazetą Prawną ? Niedługo będzie to reklama nie tylok ofert jakichś banków czy ubezpieczycieli, lobbing części wydawców którzy chcą pieniędzy z naszych podatków ale i reklama jakiś tam szkoleń lepszych lub gorszych. Jeżeli szkolenie za 3 tysiące ma kogoś nauczyć charakteru to ja dziękuję, od tego jest rodzina, szkoła i wychowanie.

    Odpowiedz
  • Siwus-kz(2009-05-11 09:03) Zgłoś naruszenie 00

    Artykuł sponsorowany- co za bzdury... coaching lekarstwem na całe zło..śmiechu warte...

    Odpowiedz
  • guzik(2009-05-11 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko ścisly post,medytacja i celibat pozwalają poprawić kondycję menedżerów

    Odpowiedz
  • Janusz(2009-05-11 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    "od 300 zł do 3000 tys. zł za godzinę pracy trenera" - czyżby nowe "brygady Mariotta"?

    Odpowiedz
  • M.J.(2009-05-11 12:50) Zgłoś naruszenie 00

    No, ci trenerzy to na pewno przetrwają kryzys. Nawet 300zł za godzinę banialuków, pozwoli im żyć dostatnio! Czego może nauczyć taki trener, który nie jest specjalistą w dziedzinie jaką zajmuje się manager,/ też często nie-specjalista, tylko znajomy "królika"/? Może mu powiedzieć, że każdy kryzys kiedyś się kończy i żeby nie "tracił ducha" tylko starał się przetrwać/ zwłaszcza w Spółce Skarbu Państwa!/. Pozdrawiam.

    Odpowiedz
  • Paweł(2009-05-12 10:35) Zgłoś naruszenie 00

    Komentarze do tego artykułu napisali moim zdaniem sami frustraci, ja nie widzę w tym artykule nic złego, nawet jeśli jest on artykułem sponsorowanym to uważam że jest przyzwoicie napisany.

    Paweł

    Odpowiedz
  • Joanna(2009-06-02 18:19) Zgłoś naruszenie 00

    Komentującym-krytykującym polecam chociaż poczytanie o coachingu i może zajęcie się liczeniem własnych pieniędzy, nie cudzych. Takie komentarze szybko ujawniają, że co niektórzy na temat pracy coacha nie mają żadnego pojęcia, poza tym, chyba nie w tym rzecz by krytykować, tym bardziej jak się nie sprawdzi! Może zafundujecie sobie coacha, kto wie, może zniknie zazdrość o cudze pieniądze :)

    Odpowiedz