Trzecia pod względem liczby abonentów platforma cyfrowa n dołączyła do swojej oferty filmów na żądanie (VOD) dwa filmy erotyczne w wysokiej rozdzielczości HD (high definition). Była to pierwsza taka oferta w Polsce, ale natychmiast zareagowali konkurenci. Drugi co do wielkości operator kablowy Vectra ogłosił wczoraj swoją nową ofertę, skierowaną do mężczyzn, reklamując ją hasłem: Sport i ekskluzywna erotyka w wersji HD. Nowy pakiet nazywa się Sport na ostro.

- Nowa oferta Vectry adresowana jest do mężczyzn lubiących sport na najwyższym poziomie, ceniących wysoką jakość i... niestroniących od odrobiny pikanterii kobiet - mówi Tomasz Żurański, prezes Vectry.

Sport jest od dawna jedną z głównych atrakcji oferty programowej platform i kablówek, a operatorzy wydają na jej utrzymanie najwięcej pieniędzy. Filmy dla dorosłych zaczynają dopiero wchodzić na ten rynek. U części zachodnich odpowiedników to już natomiast norma - niemiecka platforma Premiere oferuje np. aż dziewięć różnych programów erotycznych.