W czasie pandemii obserwujemy wzrost zainteresowania prenumeratą. Sprawdzona informacja jest niezbędna i często decyduje w jaki sposób możemy działać, a czego nam nie wolno. To właśnie pewność informacji prasowej oraz odpowiedzialność redakcji za przekazywane wiadomości wyróżnia prasę drukowaną od przypadkowych źródeł internetowych, które często wprowadzają czytelnika w błąd – mówi Piotr Regulski, członek zarządu RUCH S.A.

Prenumerata wybranych tytułów dostarczanych do kiosku lub pod adres to najbardziej efektywne rozwiązanie dla użytkownika zainteresowanego treściami wysokiej jakości. Jej zamówienie przez stronę internetową prenumerata.ruch.com.pl, mail lub telefon jest łatwe i wygodne. Możliwość zamawiania on-line w RUCH-u to jedyna taka opcja na rynku dla tytułów drukowanych. Zamówienie ujęte na jednej fakturze można rozliczyć jako koszt prowadzenia działalności gospodarczej.

– Stawiamy na rzetelność realizacji i dopasowanie do potrzeb klientów. Nie zamieniamy wydań z dodatkami dla prenumeratorów na tańsze wydania egzemplarzowe, co niestety zdarza się na rynku. Obsługujemy różnych odbiorców prenumeraty: od klientów indywidualnych, przedsiębiorców, instytucje publiczne po organy administracji rządowej. Naszą wyróżniającą wartością są dedykowani opiekunowie kluczowych klientów, zawsze jedna osoba doskonale znająca swojego klienta i historię współpracy – mówi Małgorzata Modrzejewska, Dyrektor Biura Prenumeraty RUCH S.A. – Zdecydowana większość naszych klientów odnawia prenumeratę na kolejny okres, zazwyczaj na następny rok. Realizujemy także prenumeratę kroczącą, czyli zamawianą w dowolnym czasie i odnawianą co miesiąc. Fakt, że klienci kontynuują współpracę z RUCH S.A., to dowód jakości naszej usługi, którą nieustannie doskonalimy. Perspektywa przejęcia naszej Spółki przez PKN Orlen jeszcze w tym roku powinna dodatkowo wzmocnić naszą silną pozycję rynkową – dodaje.

Polskie Badania Czytelnictwa, pokazują, że w czasie pandemii nastąpił wzrost czytelnictwa prasy wśród przedsiębiorców z 54 do 65 proc. Wniosek z tego, że informacja prasowa wraca do łask. Warto zatem zadbać o jakość i dostępność źródła informacji. Najpewniejszą drogą jest skorzystanie z oferty prenumeraty RUCH S.A.

Zapraszamy na: prenumerata.ruch.com.pl
lub telefonicznie: 22 693 70 00