Kosztowne obietnice wyborcze. Hojny Trzaskowski przelicytował Dudę

autor: Marek Chądzyński, Grzegorz Osiecki07.07.2020, 07:43; Aktualizacja: 07.07.2020, 07:43
Propozycje zmian w kwocie wolnej w PIT, zgłoszone przez Rafała Trzaskowskiego, to rozwinięcie niespełnionej obietnicy Andrzeja Dudy sprzed pięciu lat

Propozycje zmian w kwocie wolnej w PIT, zgłoszone przez Rafała Trzaskowskiego, to rozwinięcie niespełnionej obietnicy Andrzeja Dudy sprzed pięciu latźródło: PAP
autor zdjęcia: AAABACA

Pięć lat temu Andrzej Duda składał kosztowne obietnice wyborcze. Dziś to Rafał Trzaskowski licytuje wysoko, by przebić konkurenta.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (43)

  • RODO(2020-07-24 11:41) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież on nawet obieca każdemu w-wie osobiste wyrzucanie śmieci za 65 zł w ramach opłaty ! Bhahaa

    Odpowiedz
  • ela(2020-07-08 10:58) Zgłoś naruszenie 00

    Hojny Trzaskowski?,gdyby wygrał wybory ,powiedziałby ,że to co obiecał to rozdawnictwo a,, piniendzy ,,nie ma i nie będzie.Ludzie zapomnieli już 8 lat rządów PO-PSL jak z Polski zostało h..,d... i kamieni kupa? Widać ,że niektórzy ludzie chcą głosować na komunę,resortowe dzieci i wnuki?Ludzie opamiętajcie się ,zobaczcie ,że za p Trzaskowskim stoi p Soros.Nic wam to nie mówi?

    Odpowiedz
  • babcia emerytka(2020-07-08 07:30) Zgłoś naruszenie 20

    Mam marzenie, aby nikt nikomu niczego nie obiecywał a ludzie dzięki swojej pracy , za swoje płace i emerytury żyli dostatnio i godnie.

    Odpowiedz
  • szambo i fekalia(2020-07-07 16:31) Zgłoś naruszenie 142

    W przypadku Trzaskowskiego niewazne co nam obiecuje - wazne co nam zaserwuje. Pamietam dobrze , ze przed wyborami na prezydenta Warszawy zadnej trzaskowianki nam nie obiecywal, ale jednak zalal fekaliami nasza Wiselke !

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ELA65(2020-07-07 15:36) Zgłoś naruszenie 161

    IDZ TRZASKOWSKI SIĘ TRZAŚNIJ HAHAA

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • krzyś(2020-07-07 14:48) Zgłoś naruszenie 141

    Trzaskowski , kto to jest ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Czytelnik(2020-07-07 14:14) Zgłoś naruszenie 241

    Rafałek mówi, ze jest liberałem i rozdaje złote góry, bo jest pewien, ze dla wyborców z miast będzie mniejszym złem. krótko mówiąc - smieje się z nich.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ot co(2020-07-07 14:13) Zgłoś naruszenie 292

    A po wyborach... piniendzy nie ma i nie będzie. Skąd my to znamy panie szambelanie.

    Odpowiedz
  • dzwon ze spiżu(2020-07-07 13:46) Zgłoś naruszenie 611

    Niech RT obiecuje zlote góry i dolarów wór bo nie lubię kaczych piórrrrrrrrrrrrrrrrr.

    Odpowiedz
  • EWA(2020-07-07 13:38) Zgłoś naruszenie 27

    A przede wszystkim zlikwidować KRUS !!!

    Odpowiedz
  • Oberwator(2020-07-07 13:36) Zgłoś naruszenie 1010

    Nbp tak dużo teraz dodrukowuje pieniądzy w ramach programu DRUKARKA+ że na wszystko starczy;-).

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • proponuję(2020-07-07 12:06) Zgłoś naruszenie 170

    Emerytura tylko za pracę ! inne bonusy proszę rozdawać z funduszu socjalnego na określonych zasadach /dochody, zdrowie, może samotna osoba być bardziej potrzebująca niż matka sześciorga dzieci/; a może zreformować system emerytur i do wyliczania wysokości emerytury przyjmować średnią długość życia człowieka a nie oddzielnie lata kobiet i mężczyzn, w epoce możliwości zmiany płci ... To bardziej pomogłoby kobietom a mężczyzn skłoniłoby może do zadbania o zdrowie

    Odpowiedz
  • PiS realizuje Melina+ zamiast Mieszkanie+(2020-07-07 11:34) Zgłoś naruszenie 729

    Czajkowski ma ofertę dla młodych, a PiS dba o interesy osób żyjących z zasiłków. Elektorat PiS-u to osoby bez wykształcenia oraz rentierzy żyjący z dochodów pasywnych. PiS wprowadza podatek od smartfonów, a z podatku od każdego kolejnego mieszkania wycofał się migusiem. Teraz widzicie, komu służą rządy PiS-u? Wnioski wyciągnijcie sami. Przychody z podatku od nadmiaru mieszkań można by przeznaczyć na walkę z koronawirusem. Nie dajcie się zwieść na 500+. To nie działa. Młodzi potrzebują mieszkań. Dziś nie mają warunków do założenia rodziny ani do budowania nowych pokoleń. Dzietność: - 2010 rok - 1,41 - 2020 rok - 1,29 PiS konsekwentnie realizuje program Melina Plus. Młodzi po studiach gniją po kilka osób w dziurach z PRL-u w podłych warunkach bez szans na stabilizację, rozwój, założenie rodziny i bez warunków do pracy. Na czym polega program: 1. Likwidacja programu Mieszkanie dla Młodych. 2. Rentierzy masowo skupują mieszkania deweloperskie za gotówkę. 3. Zakup nowego mieszkania w oddanej inwestycji graniczy z cudem. 4. Banki podwyższają wymagania i minimalny wkład własny. 5. Wykup mieszkań spółdzielczych za 1% i wynajem takich dziur studentom. 6. Zawyżanie cen nieruchomości przez spekulantów. 7. Państwo w żaden sposób nie pomaga młodym kupić pierwszego mieszkania. Czajkowski otwarcie mówi, że posiadanie własnego mieszkania jest jedną z najważniejszych barier dla wszystkich młodych ludzi. Chcesz własne mieszkanie? Pierwszy scenariusz: masz na wkład własny, więc idziesz do dewelopera i dowiadujesz się, że jeszcze nie wbił łopaty w ziemię, a wszystko sprzedał za gotówkę. Drugi: nie masz zdolności kredytowej, bo banki podnoszą wymagania. W obu przypadkach dalej gnijesz w dziurze lub wynajmujesz "apartament" za połowę wypłaty. Jeśli zamieszkasz z drugą połówką w "apartamencie", to i tak wam rentier nie pozwoli na dzieci. Na własne 4 kąty nie odłożycie nigdy. PiS musi odejść. #wypad2020 #wypis2020 #czajkowski2020 Za rządów PiS rentierzy i spekulanci mają raj. Skopiujcie to na swoje tablice i przekonujcie znajomych. Emeryci odziedziczyli po przodkach mieszkania zupełne ruiny (bo kiedyś można było je wykupić za 1%, czasami za 1 zł) i wynajmują studentom. Za to powinno grozić więzienie. Ustawa o ochronie praw lokatorów dla nich nie istnieje. Wchodzą pod nieobecność, grzebią w prywatnych rzeczach. Nie będą emeryci wybierać nam młodym przyszłości.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Nie głosuję wcale(2020-07-07 11:23) Zgłoś naruszenie 286

    Wyborcy z miast zatęsknili za ...i kamieni kupa.

    Odpowiedz
  • logiczny.(2020-07-07 10:19) Zgłoś naruszenie 453

    Nie mając większości w sejmie koleś może obiecać co tylko chcecie (plus bonus). Potem nawet zgłosi projekt, tylko po to, żeby powiedzieć "realizuję obietnicę"...

    Odpowiedz
  • sceptyk(2020-07-07 10:16) Zgłoś naruszenie 354

    Z dyskusji wynika,że spodziewacie się dostać Niderlandy od kandydatów na Prezydenta. Podpowiem Wam naiwniacy. Strażnikiem i szafarzem kasy państwa jest premier i jego rząd. I jeśli gwarantem obiecanek PAD jest rząd Mateusza Morawieckiego,to może podpowie mi ktoś,kto gwarantuje wyłożenia kasy na obiecanki RT i jego żony.Tak,tak żona RT obiecujenpi 200pln za dziecko. To powinny być ostatnie wybory powszechne Prezydenta RP,kolejnych powinno dokonywać Zgromadzenie Narodowe.Prezydent bez władczych proregatyw.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2020-07-07 10:03) Zgłoś naruszenie 446

    ci z koalicji jeszcze nie tak dawno krytykowali, że to rozdawnictwo, że nie ma na to pinindzy, a teraz pod pubkiczkę wyborców Trzaskowski obeica wszystko, tylko z realizacją to będzie tak jak w Warszawie

    Odpowiedz
  • 007KAL(2020-07-07 09:50) Zgłoś naruszenie 300

    Przed wyborami "teoretycznie dać można wszystko nie zabierając nikomu". Po wyborach "już nie". Wczoraj napisałem opinię (która została niedopuszczona do emisji), w której pojawiła się myśl, że Polacy w najbliższą niedzielę będą mieli szanse zdać (oblewaną systematycznie od 1989 roku) MATURĘ i zostać dorosłym społeczeństwem, które nie będzie mogło być pouczane przez ....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • widz(2020-07-07 09:17) Zgłoś naruszenie 432

    Jest taki fragment w filmie Miś. Zadowolony z siebie artysta estradowy w tej roli Paweł Wawrzecki obiecuje -ja wam wszystko wyśpiewam.

    Odpowiedz
  • Polak(2020-07-07 08:55) Zgłoś naruszenie 619

    Polacy nie są głupi i pamiętają Donalda "Nic nie mogę" Tuska i Vincenta "Pieniędzy nie ma i nie będzie" Rostowskiego!!

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz