Prezydent podpisał tarczę antykryzysową. Pomoc dla firm już pewna

31.03.2020, 21:49; Aktualizacja: 31.03.2020, 22:00
Zgodnie z obietnicą Prezydent RP Andrzej Duda niezwłocznie po zakończeniu prac parlamentarnych podpisał ustawy tworzące Tarczę Antykryzysową - poinformował rzecznik prezydenta

Zgodnie z obietnicą Prezydent RP Andrzej Duda niezwłocznie po zakończeniu prac parlamentarnych podpisał ustawy tworzące Tarczę Antykryzysową - poinformował rzecznik prezydentaźródło: PAP
autor zdjęcia: Paweł Supernak

Zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach, ochrona zatrudnienia, świadczenie postojowe - to główne cele pakietu ustaw składających się na tarczę antykryzysową, którą we wtorek podpisał prezydent Andrzej Duda. Tarcza ma przeciwdziałać gospodarczym skutkom pandemii.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (131)

  • Mały(2020-04-01 06:41) Zgłoś naruszenie 7918

    I to jest właśnie Polska. Niemcy pomagają w 80 procentach firmom Duńczycy w 60 lub 75 teraz nie pamiętam. A tu? Kula mogiła i nic więcej.

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • Memory(2020-04-01 06:40) Zgłoś naruszenie 42

    Z dniem 30 kwietnia dostałem wypowiedzenie umowy zlecenie, też się łapie na jakąś pomoc?

    Odpowiedz
  • Ministrant(2020-04-01 06:37) Zgłoś naruszenie 12550

    Ten człowiek nie nadaje się na prezydenta

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • MG(2020-04-01 06:35) Zgłoś naruszenie 2510

    Jaka tarcza dla większych firm ??? Obitym chyba ktoś zapomniał !

    Odpowiedz
  • Kamil(2020-04-01 06:32) Zgłoś naruszenie 1238

    A co z rolnikami? My też mamy dzieci które się uczą. I ktoś musi z nimi zostać rzy tej nauce. A co z polem samo się nie obsieje.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Ola(2020-04-01 06:05) Zgłoś naruszenie 4823

    Mam córkę 8 lat i 4 miesiące sama nie ogarnia e szkoły nie mówiąc o zostaniu 10 godzin w domu a ile babcie mogą pilnować. Jak już same się boją?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Marta (2020-04-01 05:56) Zgłoś naruszenie 8223

    A co z dziećmi powyżej 8 lat????? Nasze dzieci nie mogą samodzielnie wychodzić z domu ale są na tyle dorosłe żeby zostać 10 godzin same w domach. Pierwszoklasista który ukończył 8 lat jest na tyle dorosły żeby kilka tygodni przebywać sam w domu????Rząd pokazał jak bardzo wspiera nas rodziców pracujących...

    Pokaż odpowiedzi (7)Odpowiedz
  • Nico (2020-04-01 05:48) Zgłoś naruszenie 10322

    31.03 w Warszawie był strajk przedsiębiorców. W sprawie waszej tarczy.i lepszej ochrony. Wasza TVP nawet się nie zająknęła tym faktem.

    Odpowiedz
  • Lalsk(2020-04-01 05:36) Zgłoś naruszenie 289

    A co mam powiedziec ze na ratiwanie naszej firmy z łodzi Krotoski,sprzedajacym i serwisujacym auta mamy polowe pensji zabranej,bo tak?czy ktos to sprawdza?

    Odpowiedz