Tarcza antykryzysowa: Zmiany w ZUS, podatkach, wymiarze sprawiedliwości [POZNAJ SZCZEGÓŁY]

23.03.2020, 09:33; Aktualizacja: 23.03.2020, 09:34
Poznaj szczegóły traczy antykryzysowej

Poznaj szczegóły traczy antykryzysowejźródło: ShutterStock

Tarcza antykryzysowa ma ona ochronić zarówno firmy, jak i obywateli przed gospodarczym szokiem wywołanym epidemią koronawirusa. W projekcie nie brakuje jednak także punktów zapalnych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

 • Więcej powagi(2020-03-23 15:09) Zgłoś naruszenie 31

  Apeluję o rzeczowe komentarze. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia rozsądnego, niezależnie od tego z jakiej jest opcji politycznej, to niech przedstawi swój pogląd w sposób kulturalny a nie poprzez epitety i pisanie obraźliwe typu: "jedynie słuszny związek" (w komentarzu "keraja") i "kartonowa tarcza długopisem pisana" (w komentarzu "dojcz"), czy całkowicie nierealne typu "80% podatek od najbogatszych" (w komentarzu "Marksa"). Trochę więcej powagi w sytuacji jaka jest na świecie, gdzie jedni ludzie umierają, a inni niedługo mogą stracić pracę lub firmę.

  Odpowiedz
 • dojcz(2020-03-23 11:33) Zgłoś naruszenie 27

  Kartonowa tarcza długoPiSem pisana na kolanie, Do póki nie dostaniesz sms aktywacyjnego do aplikacji kwarantanna domowa możecie śmigać śmiało bo nie jesteście jeszcze w bazie danych, a w wojewódzkich urzędach każdy boi się dotknąć tych formularzy lokalizacyjnych.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Marks...(2020-03-23 13:39) Zgłoś naruszenie 16

  Nie tylko krytykuję ale podaję rozwiązania dla rządu polskiego i to bez żadnej ironii. Bo tzw. opozycja polityczna, medialna,-komentatorska pseudo ekonomiczna etc. jest wręcz destruktywna... Według liberalnej okraszonej zatęchłym kapitalizmem maksymy, im gorzej w państwie tym dla nas lepie oraz ma być tylko dla nas !!! Ad rem: proponuję ,żeby rząd RP. w trybie pilnym wprowadził 80% podatek od najbogatszych od aktualnego kapitału zgromadzonego czyt. całych majątków oraz bieżących dochodów i to w drodze rozporządzenia, zgodnie z aktualnym stanem wyjątkowym... Rządy maja taką możliwość i powinny z tego korzystać w imię dobra wspólnego, narodowego !!! Nawet w drodze konfiskaty koniecznej... Bo nie może być tak ,żeby te hieny teraz się wzbogacały i tworzyły precedensy do osłabiania państwa ... Przykładem są kapitaliści Galerii Handlowych, którzy chcą odszkodowań od państwa polskiego za to ,że chronią zdrowie Polaków !!!! Niech biorą ten swój interes i śmieciowego handlu i w kosmos tam czeka ich świetlana przyszłość !!!! Rządzie RP. NIE DAJ SIĘ ROBIĆ ZA CHŁOPCA NA POSYŁKI... a tego rzecznika Sonika w kamasze i do roboty !!!!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • logiczny(2020-03-23 21:20) Zgłoś naruszenie 11

  Na pewno nie ruszą przywilejów i bezmyślnego rozdawnictwa a bez tego reszta nie ma sensu chyba, że chodzi o wzrost długu :)))

  Odpowiedz
 • keraj (2020-03-23 12:56) Zgłoś naruszenie 15

  a kim są związki zawodowe ? są tylko na papierze i listach płac!! już raz wykombinowali -że jak się da więcej obywatelom to oni więcej kupią i będzie ok! to bzdurna ekonomia nie mająca odzwierciedlenia w rzeczywistości. jedyny słuszny związek popierający jedynie słuszną partie p ****** już dawno przekształcił się w trzeciego koalicjanta. kto żyw traktuje związek jako trampolinę do wejścia do polityki jako radny, poseł lub zasiadania w jakieś radzie nadzorczej. tak mają działać związki zawodowe ? najlepszy jest ten mały były ministrant z Gdańska -ten jeszcze mu mało to rozbawił wszystkich oskarżając marszałka senatu. ot, specjalista od palenia opon i dobrych czerstwych dowcipów!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane