Czarny scenariusz przed polską walutą

22.03.2020, 21:10; Aktualizacja: 22.03.2020, 21:12
Koronawirus dolar kryzys

Koronawirus dolar kryzysźródło: ShutterStock

Narasta ryzyko drastycznego osłabienia złotego. Niestety realizuje się czarny scenariusz, bliźniaczo podobny w swych przyczynach do tego z 2008 r., ale o sile zwiększonej przez koronawirusa. Nadzieje możemy mieć tylko z jednego powodu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MarketNews24
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (101)

  • Ktoś(2020-03-25 16:37) Zgłoś naruszenie 01

    W d... byliście i g...widzieliście. Od teraz zacznie się wyprzedaż dolara a potem euro i kupowanie złotówek. I tak przez najbliższe lata. Zapamiętajcie sobie

    Odpowiedz
  • Piotr(2020-03-24 21:15) Zgłoś naruszenie 22

    Prezes za śmierć swojego brata całą Polskę do grobu popinie bo to jest wielki mściciel.

    Odpowiedz
  • Dollar??(2020-03-24 19:45) Zgłoś naruszenie 11

    ?? o ile pamiętam USD był po 2 złote w 2008 roku.... prorocy...

    Odpowiedz
  • Grzegorz (2020-03-24 18:42) Zgłoś naruszenie 11

    Co wy ludzie macie z tym euro?!?! Popatrzcie na państwa (np. Słowacja Hiszpania ) mają euro i i i biedę. Zostawcie złotego!! Ekonomiści w spokoju!!

    Odpowiedz
  • Apis(2020-03-24 15:42) Zgłoś naruszenie 30

    Przecież nie było na naukę na niepełnosprawnych.. A teraz są miliardy... Tzn okłamują i okradają nas od zawsze..

    Odpowiedz
  • tylko euro(2020-03-24 13:16) Zgłoś naruszenie 12

    musimy przejść na euro wtedy ryzyko inflacji będzie małe

    Odpowiedz
  • Euro (2020-03-24 13:04) Zgłoś naruszenie 42

    No tak nie chcieliście w PL euro ! To macie teraz nic nie warta złotówkę ! To jest tak jak dominuje niewykształcona większość nastawiona na 500 +

    Odpowiedz
  • Pol(2020-03-24 12:29) Zgłoś naruszenie 40

    Pieniędzy niema i nie będzie.

    Odpowiedz
  • Grazyna(2020-03-24 08:07) Zgłoś naruszenie 12

    Skończy się wirus, wszystko wróci do normy. Nie panikuj. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. A Rząd ciężko pracuje i dobrze się sprawuje. ZYCZE POWODZENIA.

    Odpowiedz
  • Szrek (2020-03-24 07:48) Zgłoś naruszenie 32

    Trzeba zmienić rząd bo jeśli tak będzie Polska upadnie. A Pis mimo koronawirusa chcę żeby odbyły się wybory powinni przełożyć wybory

    Odpowiedz
  • Rafal(2020-03-24 07:35) Zgłoś naruszenie 12

    Na Wielkanoc macie siedzieć w domach, ale na wybory przyjdźcie. Jaki rząd taka siła pieniądza, rozdawnictwem i drukowaniem złotówki nie umocnia, jedynie inflacja będzie bardzo wysoka, a już jest drogo przy tym że cena paliwa jest niska, jeśli paliwo pójdzie w górę to inflacja będzie galoujaca.

    Odpowiedz
  • Tomek(2020-03-24 05:53) Zgłoś naruszenie 21

    Śmiać mi się chce coby się nie stało złoty leci. Najmniejsza na świecie ilość zakażeń i zgonów w zwiaski z koronawirus em złoty leci. Za chwilę sytuacja się na świecie unormuje a my będziemy przechodzić kulminacje złoty będzie spadał bo inne rynki będą się umacniać. Jakiś prezydent będzie miał owsiki z innego kraju złoty poleci. Polepszy się mu złoty poleci. Co jest?

    Odpowiedz
  • Robert (2020-03-23 20:02) Zgłoś naruszenie 6126

    Pragnę przypomnieć że prezydent został na plecach frankowiczów wyniesiony na swój urząd. Nie wywiązał się ze swojej obietnicy. I to go pogrąży w tych wyborach

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jj (2020-03-23 18:22) Zgłoś naruszenie 01

    To chyba raczej dolar spadnie. Chiny mają rezerwy ogromne.

    Odpowiedz
  • doradca(2020-03-23 17:14) Zgłoś naruszenie 3513

    spokojnie , zdarzalo się że spadała i co , potem się umacniała

    Odpowiedz
  • Romeo20 (2020-03-23 17:10) Zgłoś naruszenie 11

    To nie jest wcale tak źle że złotówka spada bardzo dużo firm z UE będzie kupować zamawiać gotowe wyroby lub półprodukty z Polski export może przebić dwokrotnie import gospodarka nabierze pędu jak w Chinach

    Odpowiedz
  • Duszeks(2020-03-23 15:53) Zgłoś naruszenie 4821

    Oj,za dwa miesiące wszyscy będą sprzedawać dolara,bo niestety czeka ich totalna katastrofa finansowa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Stop globalizacji(2020-03-23 14:53) Zgłoś naruszenie 5726

    Autor artykułu widać nie ma pojęcia o gospodarce. Polskie firmy stoją eksportem, a więc słaby złoty jest jak najbardziej korzystny

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz