Premier powie, jak będzie walczyć ze spowolnieniem

autor: Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak19.11.2019, 07:33; Aktualizacja: 19.11.2019, 08:01
Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawieckiźródło: ShutterStock

Gospodarka, rozwój, bezpieczeństwo, rodzina czy sprawy europejskie – o tym ma mówić szef rządu w swoim wystąpieniu przed Sejmem

Przygotowania trwają od zeszłego tygodnia, ale jeszcze wczoraj tekst był szlifowany. – Exposé ma być połączeniem długoterminowej wizji politycznej z realnym planem działania. Będzie kilka konkretów dotyczących gospodarki, bezpieczeństwa, spraw europejskich czy rodziny – informuje jeden z naszych rozmówców.

Kolejny dodaje, że premier ma pokazać ciekawą propozycję dotyczącą systemu emerytalnego. Ale otoczenie Morawieckiego nie chce zdradzić szczegółów. – Na pewno będzie to ciekawa wizja, nie „ciepła woda w kranie”. Jednym z punktów będzie przedstawienie planu przeciwdziałania spowolnieniu gospodarczemu i zwiększenia dynamiki rozwoju – twierdzi nasz rozmówca z PiS.


Pozostało jeszcze 79% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Komentarze (1)

  • Inspektor Pracy --przyspieszymy śmierć.(2019-11-19 19:30) Zgłoś naruszenie 10

    ...Ja mam już ponad 40 lat pracy w tym większość w naprawdę szkodliwych i nieb warunkach pracy ,ledwo co włóczę nogami do i w pracy ale wierzę w to, że to POkolenie co dostało na dzieci 500+ przyspieszy na wezwanie Premiera i rząd będzie wreszcie stać mi po 45 latach pracy z sobotami i świętami ,od najmłodszych lat bez ferii i wakacj,i dać wreszcie godną emeryturę zanim jako napromieniany 46 źródłami Izotopowymi CObalt które obsługiwałem i wdychającym kiedyś opary rtęci oraz porażony wielokrotnie prądem- wyciągnę nogi.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane