Premier powie, jak będzie walczyć ze spowolnieniem

autor: Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak19.11.2019, 07:33; Aktualizacja: 19.11.2019, 08:01
Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawieckiźródło: ShutterStock

Gospodarka, rozwój, bezpieczeństwo, rodzina czy sprawy europejskie – o tym ma mówić szef rządu w swoim wystąpieniu przed Sejmem

Przygotowania trwają od zeszłego tygodnia, ale jeszcze wczoraj tekst był szlifowany. – Exposé ma być połączeniem długoterminowej wizji politycznej z realnym planem działania. Będzie kilka konkretów dotyczących gospodarki, bezpieczeństwa, spraw europejskich czy rodziny – informuje jeden z naszych rozmówców.

Kolejny dodaje, że premier ma pokazać ciekawą propozycję dotyczącą systemu emerytalnego. Ale otoczenie Morawieckiego nie chce zdradzić szczegółów. – Na pewno będzie to ciekawa wizja, nie „ciepła woda w kranie”. Jednym z punktów będzie przedstawienie planu przeciwdziałania spowolnieniu gospodarczemu i zwiększenia dynamiki rozwoju – twierdzi nasz rozmówca z PiS.


Pozostało 79% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
7,90 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Komentarze (1)

  • Inspektor Pracy --przyspieszymy śmierć.(2019-11-19 19:30) Zgłoś naruszenie 10

    ...Ja mam już ponad 40 lat pracy w tym większość w naprawdę szkodliwych i nieb warunkach pracy ,ledwo co włóczę nogami do i w pracy ale wierzę w to, że to POkolenie co dostało na dzieci 500+ przyspieszy na wezwanie Premiera i rząd będzie wreszcie stać mi po 45 latach pracy z sobotami i świętami ,od najmłodszych lat bez ferii i wakacj,i dać wreszcie godną emeryturę zanim jako napromieniany 46 źródłami Izotopowymi CObalt które obsługiwałem i wdychającym kiedyś opary rtęci oraz porażony wielokrotnie prądem- wyciągnę nogi.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane