- McDonald’s wciąż jest amerykańską marką, natomiast przez 30 lat, kiedy jesteśmy na polskim rynku wiele się zmieniło – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska w rozmowie z DGP.

- McDonald’s wciąż jest i pewnie będzie miejscem pracy przede wszystkim dla ludzi młodych - mówi Anna Borys-Karwacka. - Jednak w zespole jest coraz więcej osób, które przekroczyły 50. rok życia. Pojawia się też więcej osób pochodzenia innego niż polskie i są to naturalne zmiany, które zachodzą na rynku pracy.

Borys-Karwacka dodaje, że zawsze byli ludzie, którzy chcieli się rozwijać w McDonald’s. - Mamy ogromne możliwości bardzo szybkiego awansu, dosyć szybko można wejść na pozycję menedżerską. Niedawno opublikowane badanie pokazało, że praca w McDonald’s daje szanse na wykształcenie pewnych kompetencji, które potem bardzo się przydają w dalszej karierze, bo są to umiejętności poszukiwane przez pracodawców.

Więcej o tym co ma w ofercie McDonald’s, jak szybko awansować i dlaczego jest to ciekawe miejsce pracy w rozmowie wideo: