Leszek Czarnecki szuka partnera. "Niedobór kapitału w jego bankach może być większy niż szacowano"

autor: Łukasz Wilkowicz17.12.2018, 07:14; Aktualizacja: 17.12.2018, 07:27
Leszek Czarnecki

Leszek Czarneckiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Kornelia Glowacka-Wolf Agencja Gazeta

Właściciel Getin Noble Banku i Idea Banku zobowiązał się do dokapitalizowania obydwu spółek . Rozgląda się za inwestorem. Może nim być fundusz private equity

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • xyz(2018-12-17 08:22) Zgłoś naruszenie 121

    Wszystko ładnie, pięknie. Pan Czarnecki stara się zrestrukturyzować biznes, dokapitalizować banki lecz najtrudniej będzie mu zdobyć zaufanie klientów.

    Odpowiedz
  • Lulu(2018-12-17 09:48) Zgłoś naruszenie 21

    przezabawne, kto wleje kasę do dziurawego dzbana, nie ma takiego w branżz, to mogą zrobić tylko skorumpowani politycy, posługując się pieniędzmi podatników...

    Odpowiedz
  • Lulu(2018-12-17 09:48) Zgłoś naruszenie 71

    przezabawne, kto wleje kasę do dziurawego dzbana, nie ma takiego w branżz, to mogą zrobić tylko skorumpowani politycz, posługując się pieniędzmi podatników...

    Odpowiedz
  • gbur(2018-12-17 10:25) Zgłoś naruszenie 71

    A Getback kupował w getinie złe długi na które dostał kredyt od ...getinu?

    Odpowiedz
  • oskar(2018-12-17 12:01) Zgłoś naruszenie 31

    Zobowiązanie szefa Getinu do dokapitalizowania banku i wszystko jasne. Będzie ok.

    Odpowiedz
  • serbiusz(2018-12-17 15:24) Zgłoś naruszenie 10

    Po co czekać komuna już nie wróci z kapitałem od zsrr Guzia i Józia nie ma trza aktywa szybko wyciągać.

    Odpowiedz
  • remick(2018-12-17 18:12) Zgłoś naruszenie 00

    Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka ...

    Odpowiedz
  • Bert(2018-12-17 21:19) Zgłoś naruszenie 01

    niech się zgłosi do biedronia

    Odpowiedz
  • ble(2019-01-12 14:27) Zgłoś naruszenie 00

    Niech sobie weźmie pożyczkę frankową w GetInie .

    Odpowiedz
  • sandra(2019-03-20 19:00) Zgłoś naruszenie 00

    Trochę ucichła medialna karuzela wokół GETINU i dobrze, wszak stara prawda głosi, że pieniądze lubią ciszę.

    Odpowiedz