Polacy jeszcze niedawno nie byli szczególnie znani z aktywności po pracy. Fitness, sport, wspólne wyjścia „na miasto” – to dość nowe u nas aktywności, które powinny tylko cieszyć. Jaka jest skala tego zjawiska? Czego szukają Polacy? Jakie szanse daje ta aktywizacja gospodarce i – przede wszystkim – poszczególnym przedsiębiorcom? Kto, ile i jak może na tym zarobić?

„Dziennik Gazeta Prawna” postanowił przyjrzeć się dokładniej tym zagadnieniom i pomóc przedsiębiorcom skorzystać na coraz powszechniejszym ruchu w przemyśle czasu wolnego.

Wraz z zaproszonymi gośćmi spróbujemy odpowiedzieć na powyższe pytania podczas konferencji „Czas wolny Polaków” w Kielcach, 16 października 2018 r.

Wydarzenie adresowane jest do przedsiębiorców i inwestorów działających na rynku usług hotelarskich, gastronomicznych, turystycznych, agencji eventowych, przedstawicieli środowisk sportowych, fitness & wellness, producentów sprzętu, usług i akcesoriów sportowych a także samorządowców.

W programie wystąpienie gościa specjalnego, Roberta Korzeniowskiego który opowie o tym co powinno być na pierwszym miejscu pasja czy biznes?

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zarejestruj się już dziś