Rejestr niebezpiecznych stron WWW. KNF z urzędu zablokuje domeny w internecie

autor: Patryk Słowik25.09.2018, 07:29; Aktualizacja: 25.09.2018, 08:02
Istniejący rejestr blokowanych domen hazardowych przez wielu oceniany jest jako mało skuteczny i ograniczający konstytucyjne wolności.

Istniejący rejestr blokowanych domen hazardowych przez wielu oceniany jest jako mało skuteczny i ograniczający konstytucyjne wolności.źródło: ShutterStock

Powstanie kolejny rejestr niebezpiecznych stron WWW na wzór tego dotyczącego gier hazardowych. Jego celem jest walka z finansowymi przekrętami.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (5)

 • rex(2018-09-25 09:30) Zgłoś naruszenie 40

  Bez cenzury nie da się żyć?Nie długo będzie tak jak w PRL?

  Odpowiedz
 • beer(2018-09-25 11:42) Zgłoś naruszenie 30

  i kolejne łamanie konstytucji, która mówi wprost: "Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej."

  Odpowiedz
 • Eksperci? HA(2018-09-25 14:18) Zgłoś naruszenie 10

  Pewnie, nadanie urzędnikom możliwości cenzury to zawsze musi być dobry pomysł - po co te całe sądownictwo, tyle grubych lat PRL to udowodniło :). Ci "Eksperci" to może niech lepiej się już nie wypowiadają, bo widać, że kompletnie nic się nie znają. Jak ktoś będzie chciał na te strony wejść, to na nie wejdzie , żadne blokady, tutaj w niczym nie pomogą. Raz założonych narzędzi, już bardzo ciężko się pozbyć - wczoraj był Hazard, dzisiaj są strony KNF, jutro będzie ministerstwo zdrowia, potem transportu, a potem? :). Proponuje utworzyć od tego (tj.cenzury) specjalny urząd, który blokować też będzie strony niezgody z jedynie słuszną, polityką władzy, przekaz,blokujący też pornografie oraz wszelkie inne niewłaściwe elementy, a jego główną siedzibę, umieścił koniecznie na Mysiej 5 w Warszawie. Tak, dla pokazania i przypomnienia, kto tutaj rządzi.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Moneetor(2018-09-26 09:46) Zgłoś naruszenie 00

  Dużo z firm na liście KNF nigdy nie powinna tam trafić z definicji oszustw., bo po prostu nie jest oszustwem a tylko mylnie zakwalifikowanymi przez niekompetentne biurwy.,a tylko są solą w oku rządzących.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane