Niedaleko Warszawy, około 40 minut drogi z Lotniska im. F. Chopina i 20 minut z lotniska w Modlinie ulokowany jest designerski czterogwiazdkowy Hotel Narvil, który powstał z zamysłem aby stworzyć miejsce, jakiego do tej pory nie było w naszej części Europy. Narvil połączenie nowoczesnego centrum konferencyjnego z designerskim hotelem i luksusowym spa.
Jacuzzi / Media

Inspirujący z natury

Nowoczesny, inspirujący i wpisany w nurt otaczającej przyrody – właśnie taki jest Hotel Narvil Conference & Spa w Serocku pod Warszawą. W ciągu kilku lat istnienia hotel Narvil zdobył uznanie zarówno wśród organizatorów biznesowych spotkań, jak i osób ceniących to, co tak trudno osiągnąć na co dzień - wyciszenie i spojrzenie na świat z dystansu.
Hotel dysponuje profesjonalną infrastrukturą i otoczeniem, które umożliwiają realizację niestandardowych wydarzeń biznesowych. Od kongresów i konferencji po spotkania integracyjne i rekreacyjne także w plenerze. W hotelu są 332 komfortowe pokoje, ponad 30 multimedialnych i nowoczesnych sal konferencyjnych, gotowych do przyjęcia prawie 2000 gości jednocześnie. Największa sala Amazonka pomieści na bankiecie ponad 800 osób.

Restauracja Aruana / Media

Oaza odprężenia nad Narwią

Na tych, którzy poszukują przede wszystkim odnowy sił witalnych czeka profesjonalna strefa wellness - Niagara Spa. Gości wita przestrzeń z cicho szemrzącym wodospadem, otoczona kapsułami zabiegowymi – każdy z 11 gabinetów jest urządzony w innym stylu, przywodzącym na myśl inny zakątek świata - Azję, Afrykę, obie Ameryki, Europę i Oceanię. One przenoszą Gości w świat najwyższej jakości pielęgnacji połączonej z wiedzą wyspecjalizowanych terapeutów i wyjątkowymi technikami wywodzącymi się z różnych zakątków naszego globu. Specjalne pakiety pobytowe ułatwiają dobranie zestawu zabiegów w zależności od potrzeb i nastroju – możemy wybrać spośród kompozycji relaksującej, oczyszczającej, upiększającej, rewitalizującej lub orientalnej.

Media

Smaki Restauracji Aruana

Na popularność miejsca ma wpływ również Restauracja a la carte Aruana oraz kulinarnego Studio Aruana. Oba miejsca idealnie wpisują się w ideę, która przyświeca Hotelowi – czerpania inspiracji prosto z natury. Menu charakteryzuje się sezonowością, przygotowane jest lokalnych składników. Dania restauracji to kuchnia polska podana w nowej intrygującj odsłonie. Restauracja zdobyła wiele nagród, wśród których są między innymi 3 czapki Gault&Millau. Studio Aruana jest przestrzenią do pracy, gotowania i wymiany doświadczeń dla miłośników sztuki kulinarnej i pasjonatów kuchni, jak również niebanalnym miejscem spotkań – nie tylko tych związanych z gotowaniem.

Media

Poznaj eksperta rynku spotkań

Narvil stara się być liderem na rynku i wyznaczać nowe trendy. Wspólnie z jedną z największych agencji badawczych, fundacją IBRIS, od 3 lat analizuje rynek usług konferencyjnych w Polsce, dzieląc się wynikami i raportem z całą branżą. Nad bezproblemowym przebiegiem konferencji po stronie hotelu czuwa cały sztab specjalistów, z Mice Concierge na czele – to właśnie z nimi organizatorzy mają bezpośredni kontakt w czasie całego wydarzenia. Wsparciem dla organizatorów w czasie konferencji będzie też aplikacja Narvil, która pomaga jak najlepiej zaplanować swoje wydarzenie oraz być w stałym kontakcie z uczestnikami. Działa jak nowoczesna platforma informacyjna, łącząca organizatora z zebranymi Gośćmi. Aplikacja przyda się nie tylko podczas spotkań biznesowych – dzięki wbudowanemu informatorowi korzystający z niej goście hotelu zyskują dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych informacji podczas pobytu – od godzin serwowania posiłków po najnowsze oferty specjalne. Nie bez znaczenia jest również moduł nawigacji, dzięki któremu można łatwo odnaleźć swój pokój, restaurację, strefę Spa czy poszczególne sale konferencyjne.

Zobacz więcej na www.hotelnarvil.pl