Inspirujący z natury

Nowoczesny, inspirujący i wpisany w nurt otaczającej przyrody – właśnie taki jest Hotel Narvil Conference & Spa w Serocku pod Warszawą. W ciągu kilku lat istnienia hotel Narvil zdobył uznanie zarówno wśród organizatorów biznesowych spotkań, jak i osób ceniących to, co tak trudno osiągnąć na co dzień - wyciszenie i spojrzenie na świat z dystansu.
Hotel dysponuje profesjonalną infrastrukturą i otoczeniem, które umożliwiają realizację niestandardowych wydarzeń biznesowych. Od kongresów i konferencji po spotkania integracyjne i rekreacyjne także w plenerze. W hotelu są 332 komfortowe pokoje, ponad 30 multimedialnych i nowoczesnych sal konferencyjnych, gotowych do przyjęcia prawie 2000 gości jednocześnie. Największa sala Amazonka pomieści na bankiecie ponad 800 osób.

Jacuzzi

Jacuzzi

źródło: Materiały Prasowe

Oaza odprężenia nad Narwią

Na tych, którzy poszukują przede wszystkim odnowy sił witalnych czeka profesjonalna strefa wellness - Niagara Spa. Gości wita przestrzeń z cicho szemrzącym wodospadem, otoczona kapsułami zabiegowymi – każdy z 11 gabinetów jest urządzony w innym stylu, przywodzącym na myśl inny zakątek świata - Azję, Afrykę, obie Ameryki, Europę i Oceanię. One przenoszą Gości w świat najwyższej jakości pielęgnacji połączonej z wiedzą wyspecjalizowanych terapeutów i wyjątkowymi technikami wywodzącymi się z różnych zakątków naszego globu. Specjalne pakiety pobytowe ułatwiają dobranie zestawu zabiegów w zależności od potrzeb i nastroju – możemy wybrać spośród kompozycji relaksującej, oczyszczającej, upiększającej, rewitalizującej lub orientalnej.

Restauracja Aruana

Restauracja Aruana

źródło: Materiały Prasowe

Smaki Restauracji Aruana

Na popularność miejsca ma wpływ również Restauracja a la carte Aruana oraz kulinarnego Studio Aruana. Oba miejsca idealnie wpisują się w ideę, która przyświeca Hotelowi – czerpania inspiracji prosto z natury. Menu charakteryzuje się sezonowością, przygotowane jest lokalnych składników. Dania restauracji to kuchnia polska podana w nowej intrygującj odsłonie. Restauracja zdobyła wiele nagród, wśród których są między innymi 3 czapki Gault&Millau. Studio Aruana jest przestrzenią do pracy, gotowania i wymiany doświadczeń dla miłośników sztuki kulinarnej i pasjonatów kuchni, jak również niebanalnym miejscem spotkań – nie tylko tych związanych z gotowaniem.

źródło: Materiały Prasowe

Poznaj eksperta rynku spotkań

Narvil stara się być liderem na rynku i wyznaczać nowe trendy. Wspólnie z jedną z największych agencji badawczych, fundacją IBRIS, od 3 lat analizuje rynek usług konferencyjnych w Polsce, dzieląc się wynikami i raportem z całą branżą. Nad bezproblemowym przebiegiem konferencji po stronie hotelu czuwa cały sztab specjalistów, z Mice Concierge na czele – to właśnie z nimi organizatorzy mają bezpośredni kontakt w czasie całego wydarzenia. Wsparciem dla organizatorów w czasie konferencji będzie też aplikacja Narvil, która pomaga jak najlepiej zaplanować swoje wydarzenie oraz być w stałym kontakcie z uczestnikami. Działa jak nowoczesna platforma informacyjna, łącząca organizatora z zebranymi Gośćmi. Aplikacja przyda się nie tylko podczas spotkań biznesowych – dzięki wbudowanemu informatorowi korzystający z niej goście hotelu zyskują dostęp do wszystkich najpotrzebniejszych informacji podczas pobytu – od godzin serwowania posiłków po najnowsze oferty specjalne. Nie bez znaczenia jest również moduł nawigacji, dzięki któremu można łatwo odnaleźć swój pokój, restaurację, strefę Spa czy poszczególne sale konferencyjne.

źródło: Materiały Prasowe

Zobacz więcej na www.hotelnarvil.pl