Polska pozycja po decyzji KE słabnie. Inwestorzy wezmą to pod uwagę

autor: Bartek Godusławski27.12.2017, 07:41; Aktualizacja: 27.12.2017, 08:00
Sprawdziliśmy, jak zaostrzający się spór na linii Warszawa – Bruksela może wpłynąć na nasz rating i jego perspektywę w kolejnych kwartałach.

Sprawdziliśmy, jak zaostrzający się spór na linii Warszawa – Bruksela może wpłynąć na nasz rating i jego perspektywę w kolejnych kwartałach.źródło: ShutterStock

Spór na linii Warszawa – Bruksela w zakresie art. 7 unijnego traktatu nie odbije się szybko na naszej wiarygodności, ale problem pojawi się przy rozmowach o budżecie UE po 2020 r.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • usa(2017-12-28 10:02) Zgłoś naruszenie 23

    Unia Europejska to jedno wielkie OSZUSTWO!!! Chamstwo i hipokryzja!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Arek(2017-12-27 20:19) Zgłoś naruszenie 52

    Polacy w referendum może mieli jakieś złudzenia ,po kryzysie finansowym i jak załatwiono Grecję te złudzenia lekko opadły,po sprawie uchodźców i roli Niemiec w tej sprawie już nikt się nie nabierze na flagi z gwiazdkami i hasełka o jedności europejskiej.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • KERAM(2017-12-27 16:15) Zgłoś naruszenie 43

    Co za problem??? Won z ta Unia Europejska!!!! Plan Geobbelsa i Hitler się klania!!!! Pozdrawiam.

    Odpowiedz
  • MAREK(2017-12-27 16:14) Zgłoś naruszenie 51

    Co za problem??? Won z ta Unia Europejska!!!! Plan Geobbelsa i Hitler się klania!!!! Pozdrawiam.

    Odpowiedz
  • Bert(2017-12-27 15:07) Zgłoś naruszenie 91

    może niech da dobry przykład "inwestor" axel springer i wycofa swoje akcje z inforu...

    Odpowiedz
  • 007KAL(2017-12-27 11:08) Zgłoś naruszenie 125

    I znowu GP wydrukowała tekst bez treści. Pan pisarz artykułów dostał pieniądze za nic.

    Odpowiedz
  • Mareks(2017-12-27 11:02) Zgłoś naruszenie 95

    Chyba Polsce za dobrze idzie,stronniczy pajace z KE próbują temu zaradzić.Tęsknota za oddaną do głębi UE,partią PO nie słabnie.Ci zgadzali się na wszystko czy było to dobre dla Polski czy nie.Berlin i Paryż kazał Tusk wykonał.Pani Merkel ma kłopoty z poparciem,dzięki bezmyślnej polityce wobec uchodźców(imigrantów) i próbuje w ten sposób naciskać na innych, by pozbyć się problemu rękami skompromitowanego we własnym kraju polityka.

    Odpowiedz
  • wiecej czadu(2017-12-27 09:06) Zgłoś naruszenie 179

    straszenie musi być publikowane co dzień aż do czasu kiedy Was przestaną czytać

    Odpowiedz
  • Świadomy(2017-12-27 08:41) Zgłoś naruszenie 2010

    Znowu straszycie? Czy ktoś jeszcze się nabiera na baloniki socjotechniki?

    Odpowiedz