Uzasadnienie kary, nałożonej na spółkę TVN SA. Oto dokument KRRiT

13.12.2017, 14:12; Aktualizacja: 13.12.2017, 15:24
TVN24 i TVN

TVN24 i TVNźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Kornelia Glowacka-Wolf Agencja Gazeta

KRRiT opublikowało komunikat dotyczący uzasadnienia kary, nałożonej na spółkę TVN SA. "Wymierzając karę organ uwzględnił przesłanki ustawowe, określone w art. 53 ust. 1 ustawy o radiofonii i telewizji, tj. zakres i stopień szkodliwości naruszenia oraz dotychczasową działalność nadawcy" - czytamy m.in. w uzasadnieniu. Poniżej pełna treść dokumentu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (15)

  • Tk(2017-12-14 07:02) Zgłoś naruszenie 01

    Kiedy ta egzorcystka z Twtrwam i Krrit oceni to co robi TVPiS? Na przykład te bezczelna paski na TVPINFO?

    Odpowiedz
  • Landek99(2017-12-13 20:30) Zgłoś naruszenie 10

    Ktoś powiedział, kiedyś o " ******** i perfumerii" . Zapomniałem kto? Można to odnieść do TVP info, KRRiT, TV Republika i TV Trwam, Radia *******

    Odpowiedz
  • rush(2017-12-13 17:30) Zgłoś naruszenie 43

    dobra zmiana teraz już bez zgody prokuratury może podsłuchiwać rozmowy telefoniczne inwigilują internet a cenzorzy nie dopuszczają wpisów niewygodnych rządzącym pamiętam tą słynną reklamę z TVP kiedy to AWS dochodził do władzy o dziwo AWS u nie ma a w sejmie te same twarze reklama brzmiała NARESZCIE JESTEŚMY WE WŁASNYM DOMU TERAZ MOŻEMY POWIEDZIEĆ WSZYSTKO CO CHCEMY I O CZYM MYŚLIMY brawo dobra zmiano

    Odpowiedz
  • o.S..(2017-12-13 16:56) Zgłoś naruszenie 146

    Rządy niegodziwców rodzą bezprawie.

    Odpowiedz
  • Ryszard(2017-12-13 16:46) Zgłoś naruszenie 175

    TVN pokazało całą prawdę i za to zstało ukarane a co z TVP które notorycznie kłamie i przekręca całą prawdę?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • boro(2017-12-13 16:38) Zgłoś naruszenie 267

    Banda przestępców PiS powinna już siedzieć za takie traktowanie NORMALNYCH POLAKÓW ! TVPiS nie powinno już być ! To wroga stacja ,kłamliwa i oszukuje Polaków ! Manipulacje Kaczyńskiego należą do najcięższych zbrodni przeciw DEMOKRACJI W POLSCE ~!

    Odpowiedz
  • Aprillus(2017-12-13 16:35) Zgłoś naruszenie 176

    Niedoścignionym wzorem pluralizmu, obiektywizmu i rzetelnej informacji, jest medialne imperium o. Rydzyka. Wszystkie współczesne media polskie powinny wziąć przykład z tych mediów i pójść ich śladem. .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • jasio(2017-12-13 16:19) Zgłoś naruszenie 255

    Proszę podać kto ten dokument podpisał? To jest bardzo ważne.

    Odpowiedz
  • SLON(2017-12-13 16:07) Zgłoś naruszenie 2810

    Cała tvp powinna grzać puche gdzieś na Syberii za SWOJE MANIPULACJE I SYF jakim raczą swoje zblazowane grono oglądaczy, aż mózg się lasuje gdy słyszę co się w tej Polsce porobiło, j...ny pis wraz z elektoratem wypracował se już szafot hyhy😊 ja mogę być katem jak Pierrepoint, na ochotnika!

    Odpowiedz
  • kontrabasek(2017-12-13 15:43) Zgłoś naruszenie 269

    już wielki brat zza oceanu wyperswaduje Jarkowi niestosowność zachowania wobec TVN i Jaruś pęcknie.

    Odpowiedz
  • a1(2017-12-13 15:28) Zgłoś naruszenie 5215

    to jaką karę powinna ponieść TVP , której manipulacje przypominają epokę Gebelsa

    Odpowiedz
  • tu i tam(2017-12-13 15:22) Zgłoś naruszenie 3511

    czysty lenin

    Odpowiedz
  • Jarmar(2017-12-13 15:15) Zgłoś naruszenie 2548

    Już dawno TVN powinien dostać po tyłku za manipulację !

    Odpowiedz