NSZZ "Solidarność": 2/3 naszych oczekiwań została spełniona ws. handlu w niedziele

25.11.2017, 07:20; Aktualizacja: 25.11.2017, 10:57
zakupy

Związek oczekiwał wprowadzenia zakazu handlu w cztery niedziele już od przyszłego rokuźródło: ShutterStock

Dwie trzecie oczekiwań Solidarności ws. handlu w niedziele została spełniona w przyjętej ustawie – powiedział PAP przedstawiciel związku Alfred Bujara. Zapowiedział, że „S” będzie walczyć o objęcie ustawą też e-handlu oraz centrów logistycznych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (17)

  • Wielki Wrobel(2017-11-25 13:12) Zgłoś naruszenie 94

    Zostala najwazniejsza sprawa !!! Zlikwidowac najgorsza patologie systemu gnebienia mas. Zlikwidowac posrednictwa pracy

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • fred(2017-11-25 13:24) Zgłoś naruszenie 121

    A ja sie ciesze w styczniu zarobie okolo 200 zl, mniej.Bo kto nie rabotajet to nie kuszajet.

    Odpowiedz
  • Wyrwid(2017-11-25 22:53) Zgłoś naruszenie 72

    Czy gospodynie na plebani też będą miały wolne w 2 niedziele w miesiącu itd.?

    Odpowiedz
  • robol(2017-11-25 23:44) Zgłoś naruszenie 62

    Solidarność,niech wpierw zapewni robotnikom ,wolne soboty,a dopiero sięga po niedziele,obłudnicy.Wolne soboty wywalczyli dla urzędasów,trzynastki również

    Odpowiedz
  • Matthew(2017-11-26 01:21) Zgłoś naruszenie 13

    No i super. Cieszcie sie sukcesem i nie badzcie zachlanni. Zrozumcie ze sa tez inne grupy ktore maja swoje racje a wy nie macie wylacznosci na prawde i racje. Czyli dokladnie taka sama rada jak dla partii opozycyjnych

    Odpowiedz
  • Kolo(2017-11-26 06:14) Zgłoś naruszenie 61

    A w przemysle też będą wolne niedziele czy robole to gorszy sort

    Odpowiedz
  • Nikos(2017-11-26 09:11) Zgłoś naruszenie 70

    A nikt nie napisał że tu chodzi o koncerny...nie zgodzili się na podwyżkę wynagrodzenia za niedzielę. I niby solidarność wyszła z tym projektem. Peplanie....po za tym nikt mi nie będzie narzucał co mam robić w niedzielę..czy na zakupy czy do kościoła. PiS =PRL

    Odpowiedz
  • Nikos(2017-11-26 09:16) Zgłoś naruszenie 70

    Dane z PKW. Uprawnieni do glosowania ok 30.5 mln ludzi...glosowalo 15.2 mln...wyniki wyborow Partia Razem 0.5 mln...Korwin 0.7 mln... SLD i reszta 1.1 mln...PSL 0.7 mln...Nowoczesna 1.1 mln...Kukiz15 1.3 mln...PO 3.6 mln...PIS ok. 5.7 mln... 5.7mln kontra ok 9 mln o innych pogladach. Czekam na komentarze

    Odpowiedz
  • henry(2017-11-26 09:23) Zgłoś naruszenie 17

    No i dobrze, bowiem raz w tygodniu cza poświęcić więcej czasu dla wnuków, dla żony, wyciszyć się i zrobić rachunek sumienia u Bozi itd. Jeszcze jedno: niech wszystkie soboty będą wolne od pracy w przemyśle. I tak trzymać, HEJ.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • xxxxx(2017-11-26 09:50) Zgłoś naruszenie 40

    A inne grupy pracownicze? Jak wolne to wszyscy!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ryszard(2017-11-26 17:56) Zgłoś naruszenie 32

    I tak mnie żaden Śniadek i PIS nie zmuszą do pójścia w niedziele do kościoła i dawania na tacę.

    Odpowiedz
  • Irek2121(2017-11-26 19:09) Zgłoś naruszenie 11

    A ile procent rydzyka zostało spełnione???? Pytam , bo chcę wiedzieć.

    Odpowiedz
  • xxxxx(2017-11-27 06:35) Zgłoś naruszenie 10

    Do Kuba. Misiu jak nie kumasz ironii (trudne słowo) to daj sobie spokój

    Odpowiedz