Expo 2022 nie odbędzie się w Łodzi

15.11.2017, 19:23; Aktualizacja: 15.11.2017, 20:29
International Expo to tzw. małe Expo, które odbywa się, co pięć lat pomiędzy światowymi edycjami wystaw i ma tematykę ograniczoną do jednego konkretnego problemu.

International Expo to tzw. małe Expo, które odbywa się, co pięć lat pomiędzy światowymi edycjami wystaw i ma tematykę ograniczoną do jednego konkretnego problemu.źródło: ShutterStock

Polska nie zorganizuje International Expo 2022 w Łodzi - ogłosiło w środę w Paryżu Międzynarodowe Biuro Wystaw (BIE). Wystawę zorganizuje stolica Argentyny - Buenos Aires. Polska w II turze głosowania zdobyła - 56 głosów, a zwycięska Argentyna - 62 głosy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (1)

  • xxx(2017-11-15 20:43) Zgłoś naruszenie 12

    Łódź przegrała przez kompromitujące Polskę rządy PiSu. Ostatnią kroplą był marsz nazioli w ostatni weekend. Już w tej chwili w krajach skandynawskich podnoszą się głosy ekonomistów o nieumieszczaniu inwestycji w Polsce ponieważ jest to kraj z zagrożoną demokracją i nie spełnia standardów. Inwestorzy mogą zacząć wycofywać firmy z Polski na rzecz krajów bardziej europejskich jak Czechy Slowacja itp. a równie tanich.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane