W ramach usługi Cursor odpowiada za pełną logistykę materiałów wspierających sprzedaż – od magazynowania produktów, przez kompletację, dystrybucję do przedstawicieli handlowych klienta aż po zarządzanie zwrotami i utylizację. Realizacja projektu jest wspierana przez system informatyczny, który umożliwia optymalizację wykorzystania materiałów POS i redukcję kosztów. Aplikacja posiada zaawansowane funkcje raportowania, które pozwalają na szczegółowy monitoring procesu.

Od ponad 15 lat zajmujemy się logistyką POSM dla największych koncernów z branży FMCG, alkoholi i firm farmaceutycznych. Na projekty patrzymy oczami klientów. Nie tylko pomagamy im optymalizować procesy, ale przede wszystkim wspieramy rozwój ich biznesu – powiedział Grzegorz Wroniszewski, członek zarządu Cursor S.A. odpowiedzialny za linię biznesową E-Logistics.

W ramach obsługi logistycznej materiałów marketingowych Cursor oferuje klientom autorski system obsługi zamówień, dostępny z każdego urządzenia mobilnego. Rozwiązanie pozwala na podgląd stanów magazynowych, obejrzenie zdjęć danego produktu, złożenie zamówienia i śledzenie jego statusu.

Naszym klientom zapewniamy odpowiednie parametry usługi m.in. w obszarze terminowości i kompletności doręczeń czy dostępności systemów informatycznych. Automatyzacja procesów pozwala nam na osiąganie wskaźników poprawności kompletacji przesyłek na poziomie 99 proc. – dodaje Grzegorz Wroniszewski.

Usługi z obszaru logistyki POSM są realizowane przez należącą do spółki Cursor markę E-Logistics, która zarządza nowoczesnym centrum dystrybucyjnym o powierzchni 30 000 metrów kw., zlokalizowanym w Łubnej pod Warszawą. Do grona jej klientów należą m.in. Lotos Paliwa, Próchnik, ING Bank Śląski, Nestle, Unilever, Pernod Ricard i PZU.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cursor – informacje dodatkowe

Cursor jest dostawcą usług biznesowych z obszaru wsparcia sprzedaży i e-logistyki. Specjalizuje się w planowaniu i realizacji złożonych projektów sprzedażowych, obsłudze logistycznej materiałów marketingowych oraz sektora e-commerce, budowie
i zarządzaniu strukturami handlowymi, merchandisingu oraz promocji.

Spółka oferuje usługi w dwóch obszarach:

• Sales & Marketing:
• E-Logistics

Cursor zarządza jednymi z większych w Polsce centrów logistycznych, dedykowanych obsłudze sektora e-commerce oraz magazynowaniu i dystrybucji materiałów marketingowych. Dysponuje rozbudowaną siecią kilku tysięcy pracowników terenowych. Firma obsługuje ponad 400 klientów z branży FMCG, finansowej, telekomunikacyjnej oraz farmaceutycznej.

Spółka jest częścią grupy kapitałowej OEX.

Więcej informacji o Cursor: www.cursor.pl

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Grupa OEX
Grupa OEX to jeden z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu.
W skład Grupy kapitałowej wchodzi spółka dominująca OEX S.A. oraz spółki zależne, między innymi: Divante sp. z o. o., ArchiDoc S.A., Cursor S.A. i Tell sp. z o. o.
Grupa OEX świadczy usługi dla biznesu w obszarach e-commerce i e-logistyka, obsługa klienta, wsparcie sprzedaży
i zarządzanie sieciami salonów dla operatorów sieci telekomunikacyjnych.
Więcej informacji o Grupie OEX: www.oex.pl