W świecie biznesu smartfon to coś więcej, niż urządzenie służące tylko do kontaktu. To swoisty partner i asystent, który pomaga efektywnie planować działania, zarządzać czasem oraz wymieniać informacje. Staje się centrum dowodzenia, w którym liczy się szybkość i wydajność. W takich zadaniach specjalnych, idealnie sprawdzi się Huawei Mate 9 Pro. Wydajny procesor Kirin 960 i inteligentne zarządzanie pamięcią sprawiają, że smartfon będzie działał tak samo szybko, jak pierwszego dnia nawet po 1,5 roku użytkowania.

Inteligentny smartfon

ikona lupy />
Procesor Kirin 960 / Media

Huawei Mate 9 Pro został wyposażony w autorską nakładkę EMUI 5.0., która wyróżnia się elegancją oraz intuicyjnym interfejsem. Jej inteligentny algorytm uczy się zachowań użytkownika – przewiduje je i przygotowuje zasoby z wyprzedzeniem. Co to oznacza w praktyce? Algorytm analizuje, które z aplikacji uruchamiane są najczęściej i odpowiednio wcześniej przygotowuje je do działania w pamięci podręcznej. Redukuje w ten sposób czas ich uruchamiania do minimum.

ikona lupy />

Inteligentny algorytm Huawei nie tylko pozwala na natychmiastowy dostęp do ulubionych aplikacji, ale dba również o błyskawiczne działanie telefonu, nawet po kilkunastu miesiącach użytkowania. Nakładka EMUI 5.0. odpowiada za zarządzania pamięcią podręczną, optymalizację wykorzystania procesora Kirin 960 oraz procesora graficznego. Na bieżąco wykonywana jest również defragmentacja danych. Dzięki temu, dane systemu i aplikacji są uporządkowane, co ma niebagatelny wpływ podczas uruchomiania kolejnych procesów
w smartfonie i instalowania nowych aplikacji. Daje to nie tylko wygodę, ale również znaczne wydłużenie czasu błyskawicznej pracy urządzenia przez optymalne wykorzystanie jego zasobów.

Zawsze gotowy do działania

Kolejnym z elementów, jaki musi charakteryzować telefon biznesowy, jest wytrzymała bateria. Szereg długich spotkań, wielogodzinne podróże służbowe – nie zawsze mamy komfort, by podłączyć smartfon do ładowarki. Dla Mate 9 Pro wystarczy zaledwie 20 minut, aby urządzenie działało przez cały dzień pracy. To zasługa superszybkiej ładowarki, niezwykle mocnej baterii o pojemności 4000mAh i inteligentnej technologii zarządzania energią.

Elegancki gadżet

W świecie biznesu, równie ważny jak wydajność, szybkość oraz wytrzymałość jest także design. Od razu widać, że Huawei Mate 9 Pro to urządzenie najwyższej klasy.

Duży, efektowny ekran o zaokrąglonych krawędziach, metalowa obudowa ze szczotkowanego aluminium, szlifowane krawędzie – każdy detal smartfona robi wrażenie.

Całości dopełnia charakterystyczny aparat z dwoma obiektywami, który powstał we współpracy z legendarną firmą Leica. Huawei Mate 9 Pro to elegancja i klasa sama w sobie.

Design Porsche

ikona lupy />

Dla prawdziwych koneserów powstała limitowana edycja Huawei 9 Porsche Design. Ta ekskluzywna wersja łączy w sobie innowacyjność technologii Huawei i kunsztu wzornictwa Porsche. Prawdziwy unikat zamknięty w eleganckiej, grafitowej obudowie jest przeznaczony dla osób, które lubią otaczać się wyjątkowymi przedmiotami.

ikona lupy />

Cena Huawei Mate 9 PRO: 3699 PLN
Cena Huawei Mate 9 Porsche Design: 5699 PLN
www.huaweipolska.pl