Pracuj wygodnie na tym niezwykle cienkim i lekkim laptopie pasującym do wyrafinowanego stylu, wyposażonym w unikatowe wewnętrzne zawiasy tłoczkowe i system chłodzenia hiperbarycznego, które upraszczają profil komputera HP Spectre Pro 13.

Wydajność bez kompromisów

Solidność i styl, jakich potrzebujesz. Ten elegancki komputer wykorzystuje wydajne procesory Intel® Core™ i5/i72 i jest wyposażony w wydajne opcje pamięci masowych PCIe i porty USB-C™ zapewniające łatwe podłączanie.

Odkryj nowe wzornictwo w świecie komputerów.

Co było inspiracją dla innowacyjnego, jedynego w swoim rodzaju HP Spectre 13 Pro. Zobacz, jak potężne i cienkie mogą być notebooki HP. Unikalne podejście firmy HP do chłodzenia umożliwia wykorzystanie pełnej mocy procesorów Intel® Core™ i maksymalnej wydajności przy zachowaniu niepowtarzalnego wyglądu.

Jest to konstrukcja i technologia na zupełnie nowy poziom.

Rzemieślniczo dobrane materiały i wspaniały kunszt tworzenia sprawiają, że HP Spectre 13 Pro to niepowtarzalne wzornictwo. Jest wyjątkowo smukły, zaledwie 10,4 mm, co w połączeniu z imponującą wydajnością procesorów Intel® Core™ i5 lub i7, sprawia, że ten luksusowy laptop jest obiektem pożądania. Pragnienie rozpoczyna się od projektu, który nie ma porównania.

Różnica tkwi w szczegółach.

Wykonany z trwałego aluminium i włókna węglowego laptop jest niewiarygodnie smukły i na nowo definiuje pojęcie doskonałości oraz luksusu. Wykończenie w dwóch, jak bardzo różnych kolorach, nadaje przemyślanego kontrastu, który jest wyjątkowym wzorem estetyki. Wykończony trwałym i odpornym na zarysowania szkłem Corning® Gorilla® Glass wyświetlacz kończy się niemal przy krawędzi obudowy, co nadaje wyjątkowej lekkości. Utrzymana w kolorystyce obudowy podświetlana klawiatura, duży szklany touchpad z obsługą gestów, każdy szczegół był przemyślany by nadać wyjątkowego wyglądu i umożliwić korzystanie z licznych nowoczesnych funkcji oferowanych przez system Windows 10 Pro. Czerpiąc inspirację z wysokiej klasy mebli szczegóły, olśniewają prostotą. Mistrzowsko wykonane zawiasy łukowe z systemem tłoczkowym to arcydzieło designu.

Więcej mocy w każdym milimetrze.

Wyposażenie tak cienkiego urządzenia w mocne procesory, wymaga szczególnego podejścia do chłodzenia. Przełomowa technologia chłodzenia hiperbarycznego, które aktywnie doprowadza chłodne powietrze, zamiast po prostu odprowadzać ciepłe. To pozwala w pełni wykorzystać wydajne procesory bez obaw przegrzania. W połączeniu z dynamicznymi ustawieniami zasilania, które dostosowują się do potrzeb obciążenia, ten laptop utrzymuje optymalną temperaturę i pozostaje na pełnych obrotach”.

Szybsze nawiązywanie łączności dzięki opcjonalnej stacji dokowania Thunderbolt™ z obsługą dwóch monitorów 4K.

Sprawna współpraca dzięki systemowi dźwięku Bang & Olufsen, HP Noise Cancellation, HP Audio Boost oraz kamerze internetowej HD.

HP Touchpoint Manager oferuje użytkownikom proste, przydatne narzędzia i usługi w jednym opartym na chmurze rozwiązaniu do zarządzania danymi, zabezpieczeniami i szeroką gamą urządzeń innych producentów.

Uproszczone korzystanie z pomocy technicznej z rozwiązaniem Helpdesk dla usług HP Care. Możesz polegać na ekonomicznej pomocy ekspertów dostępnej całodobowo przez 7 dni w tygodniu i obejmującą różne marki, urządzenia i systemy operacyjne.