Firma deweloperska Bouygues Immobilier Polska rozpoczęła budowę budynku mieszalnego - Villa Concorde. Inwestycja zlokalizowana będzie na warszawskiej Ochocie, u zbiegu ulic Solińskiej i 1 Sierpnia. Bouygues Immobilier w inwestycji Villa Concorde odda 108 mieszkań. Będą to głównie mieszkania 2- i 3-pokojowe. Pod budynkiem znajdzie się 118 wygodnych miejsc postojowych. Villa Concorde będzie pięciopiętrowym budynkiem zlokalizowanym w samym sercu zielonej i cichej Ochoty. Bouygues Immobilier planuje oddać inwestycję do użytku wraz z końcem 2008 roku. Inwestycja ta charakteryzuje się nowoczesną bryłą budynku, przemyślanymi projekty mieszkań. Architekci ogromny nacisk położyli na funkcjonalność mieszkań.

Według Jacka Pajewskiego, dyrektora marketingu firmy, Ochota jest prestiżową i wygodną do życia dzielnicą Warszawy. Z uwagi na charakter tej części Warszawy trudno tu o stworzenie nowej oferty mieszkaniowej. Firma ma powody do zadowolenia, że udało się zdobyć niezwykle atrakcyjne miejsce, na którym stworzy tak oczekiwaną przez klientów ofertę mieszkaniową. Dzięki temu praktycznie wszystkie mieszkania znalazły już nabywców.

Nazwa budynku nawiązuje do znanego placu Concorde w Paryżu i charakter tego miejsca świetnie odzwierciedla lokalizację inwestycji. Stąd analogia do Paryża, tu mieszkańcy mają świetną komunikację, doskonałe, kameralne położenie w centrum Warszawy.

Bouygues Immobilier Polska działa od października 2000 r. i należy w 100 proc. do Bouygues Immobilier Francja. Bouygues Immobilier jest największym deweloperem we Francji oraz liderem europejskiego rynku nieruchomości. W ciągu prawie 50-letniej działalności firma stworzyła sieć złożoną z 27 oddziałów francuskich i 7 zagranicznych w Polsce, Portugalii, Hiszpanii (3 oddziały), Belgii i Niemczech.