Bary mleczne otrzymają dotacje do posiłków

autor: Krzysztof Tomaszewski11.01.2011, 12:00; Aktualizacja: 12.01.2011, 13:29

Przedsiębiorcy otrzymują za pośrednictwem izb skarbowych dotacje do posiłków sprzedawanych w barach mlecznych, pod warunkiem że stosują marżę gastronomiczną na poziomie nie wyższym niż 30 proc. wartości zakupionych surowców.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (2)

  • Jerzy Hubert(2011-11-19 23:44) Zgłoś naruszenie 00

    Może kogoś zainteresuje likwidacja baru mlecznego "Prasowy" na Marszałkowskiej, gdzie setki ubogich /i średnio ubogich/ ludzi, mogło normalnie zjeść. Zadne argumenty finansowe, sanitarne, estetyczne itp. nie usprawiedliwiają lekceważenia podstawowych potrzeb ludzi, którzy nie rozumieją absurdu i nie potrafią się bronić przed urzędniczą bezwzględnością. Ponoszenie kosztów dotacji, modernizacji itp. dla utrzymania, i tak nielicznych, tego rodzaju miejsc , jest obowiązkiem urzędów, powołanych do opieki nad swoim terenem, a szczególnie nad ludzmi najbardziej potrzebującymi. Chcemy żyć w normalnym kraju. Jeżeli w miejscu tego baru powstanie restauracja albo bank, będzie to kolejna kpina z ludzi, być może naiwnych.

    Odpowiedz
  • bezsilny gość(2013-10-25 09:25) Zgłoś naruszenie 01

    ...już dawno wiadomo ,że przed naszym państwem trzeba się bronić jak przed wrogiem...

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane