Niekończąca się historia Ryszarda Krauzego. Tym razem chodzi o reprywatyzację

autor: Tomasz Jóźwik19.12.2017, 07:52; Aktualizacja: 19.12.2017, 18:36
W 2007 r. na liście najbogatszych Polaków tygodnika „Wprost” znalazł się na piątym miejscu

W 2007 r. na liście najbogatszych Polaków tygodnika „Wprost” znalazł się na piątym miejscuźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Chalimoniuk Agencja Gazeta

Ten jeden z najbogatszych Polaków wycofał się z życia publicznego już przed trzema laty, ale kolejne kłopoty z prokuraturą nie dają o nim zapomnieć. Tym razem chodzi o reprywatyzację.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (7)

  • Pan Murzyński - Filipiński(2017-12-20 00:46) Zgłoś naruszenie 60

    Wszyscy nasi milionerzy, to uczciwi ludzie, którzy dorobili się dzięki własnym zdolnościom i ciężkiej pracy. Pamiętam jak media przekonywały, że to prawda...

    Odpowiedz
  • Valdemort(2017-12-19 23:59) Zgłoś naruszenie 23

    a jak się miewa TW Balbina - ten od Srebrnej i Telegrafu? jak tam kontakty z kolegami od przekretów koscielnych?

    Odpowiedz
  • VIP(2017-12-19 20:57) Zgłoś naruszenie 120

    Trzeba skontrolować zródła pochodzenia majątków Kulczyków i Świtalskich.

    Odpowiedz
  • Valdemort(2017-12-19 14:07) Zgłoś naruszenie 171

    a kto pamięta, że biskupi robili bez żenady biznes z Krauzem na osiedlu Wilanów - światynia, tereny etc To kolejny temat z cyklu "przekrety okresu transformacji" plus Telegraf i kilka innych, o SKOK-ach nie wspominając

    Odpowiedz
  • IP(2017-12-19 13:08) Zgłoś naruszenie 212

    bardzo dobrze PIS -Brawo ,macie mój glos!

    Odpowiedz
  • PA(2017-12-19 12:06) Zgłoś naruszenie 201

    Zapomnieliscie dodać w którym roku Sejm zmienił w ekspresowym tempie przepisy aby pomóc Krauzemu i kto miał większość parlamentarną ?? czy nie było to za PO. ? No to tylko takie manipulowanie !

    Odpowiedz
  • zs(2017-12-19 10:17) Zgłoś naruszenie 281

    Nawywijał tyle przy terenach na mldy (ile było smarowania urzędasom) , rozwalił wiele zakładów za grosze (VIS) , a gdzie była skuteczność kontroli i ścigania organów RP np. CBA Policja , Prokuratura ,sądy utrzymywanych za nasze podatki. Przecież to aż grzmi , co robili wtedy POparciPSL . Rozwalili go ruscy jak widać i to skutecznie, szkoda, że naszym kosztem wierzycieli-firm . Reszta kasy została przeflancowana jak widać skutecznie ,bo może jeszcze dobrze żyć w SWIS jako bankrut .Co na to te organy RP, mają do powiedzenia ludowi ,kto trzymał parasol ???!!!.

    Odpowiedz