Przedsiębiorca rozpocznie działalność już po złożeniu wniosku o rejestrację

25.11.2008, 18:54; Aktualizacja: 25.11.2008, 19:03

Przedsiębiorca będzie mógł rozpocząć działalność już po złożeniu w urzędzie gminy wniosku o zarejestrowanie firmy - wyjaśnił sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki Adam Szejnfeld na wtorkowym posiedzeniu senackiej Komisji Gospodarki Narodowej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • zbyszek(2008-11-26 17:11) Zgłoś naruszenie 00

  przejdź się do doradztwa finansowego np.Finamo etc., powinni wiedzieć, czy są w tej chwili jeszcze banki, które udzielają kredytów przed otworzeniem działalności. Pamiętaj zawsze lepiej porównać oferty, niż wybrać pierwszą lepszą. kiedyś można było np. uzyskać poręczenie z Mazowieckiego Funduszu Poręczeń Kredytowych -zawsze to ułatwiało trochę sprawę przy zaciąganiu kredytu, ale jak jest teraz . dużo zależy od wysokości na jaką. a starałaś się o dopłaty? To Twoja pierwsza działalność?

  Odpowiedz
 • JKM(2008-11-25 23:30) Zgłoś naruszenie 00

  do 1: są i takie na otwarcie działalności. Ale szczegóły podadzą Ci tylko w banku.

  Odpowiedz
 • lenka(2008-11-25 21:26) Zgłoś naruszenie 00

  szkoda, że dopiero od 31 marca 09, bo niestety ja będę musiała swoje odstać i biegać od okienka do okienka:( Mam zamiar otworzyć działalność na początku roku. I stąd moje pytanie, może ktoś z internautów orientuje się jak to jest zaciągnięciem kredytu na prowadzenie działolności gospodarczej, czy są jakieś kredyty, które można zaciągnąć jeszcze przed otwarciem działalności, czy najpierw trzeba otworzyć a dopiero można starać się o kredyt?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane