Banki nie przedłużają umów o pracę i skracają czas otwarcia oddziałów

autor: Jacek Iskra25.11.2008, 03:00; Aktualizacja: 25.11.2008, 09:22

Choć banki w Polsce mają rekordowo wysokie zyski, kryzys finansowy zmusił je do szukania oszczędności. Zwolnienia i reorganizacja zatrudnienia czekają m.in. Kredyt Bank, Bank Handlowy, Polbank, Millennium, a nawet PKO BP.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • jobyna2000(2008-11-30 18:02) Zgłoś naruszenie 00

    Prezes Bielecki już biega za piłką z jęzorem tak wysuniętym,że myślałem że to krawat.

    Odpowiedz
  • z(2008-12-01 12:30) Zgłoś naruszenie 00

    RObaczek TY komunisto czerwony. A moze pozwol zeby w prywtnym banku wlasciciel decydowal komu ile placi co ?

    Odpowiedz
  • ROBACZEK(2008-11-29 08:59) Zgłoś naruszenie 00

    A MOŻE KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO I SZANOWNY RZĄD TEGO KRAJU ZAINTERESUJE SIĘ PŁACAMI W BANKACH.
    NIE ŚREDNIĄ PŁACĄ A PŁACĄ PANI OKIENKOWEJ. CO ZA PROBLEM USTALIĆ ABY PREZES DOSTAŁ MAX 5 RAZY TYLE CO PANI OKIENKOWA. JEŻELI WŁAŚCICIEL BANKU PŁACI PREZESOM WG PŁAC ŚWIATOWYCH TO I DAĆ PŁACE PANI OKIENKOWEJ WG ŚWIATOWYCH STANDARTÓW.

    Odpowiedz
  • Aga(2008-11-28 18:03) Zgłoś naruszenie 00

    Do 4

    Zmniejszą pobory prezesom, biedacy dostaną zawału.

    Odpowiedz
  • Jodyna2000(2008-11-27 10:59) Zgłoś naruszenie 00

    Może obniżyć pobory prezesom zwolniż głównych ekonomistów itd.

    Odpowiedz
  • kotuś(2008-12-01 00:16) Zgłoś naruszenie 00

    a mnie wylali z jednego z banków w olsztynie

    Odpowiedz
  • sto100(2008-11-26 12:11) Zgłoś naruszenie 00

    A Bank DnB Nord zwalnia kobiety przychodzące po urlopach macierzyńskich.

    Odpowiedz
  • maja3333(2008-11-25 14:14) Zgłoś naruszenie 00

    Zawsze jest tak, że w tyłek dostaje ten najniżej "usadowiony"

    Odpowiedz
  • ryba gnije od głowy ale skrobanie jest od ogona(2008-11-25 08:58) Zgłoś naruszenie 00

    A wszystko przez szefostwo banków które akceptowało inwestycje w amerykańskie papiery bezwartościowe i inne bzdety.

    A konskwencje ponoszą doły

    Odpowiedz
  • u(2009-03-12 23:48) Zgłoś naruszenie 00

    premia nie jest uznaniowa, bo gdyby taka była, Bank nie może jej naliczać od Twoich matematycznie wyliczalnych wyników. Jeśąłi tak jest łamie prawo.

    Bank nie wypłaca premii urlopowej to z kodeksu pracy - też łamię prawo, bo musi naliczyć średnią, jeśli idziesz na urlop, nie możesz sprzedawać, jeśli nier sprzedajesz nie zarabiasz...
    regulamin mówi o wszystkim i o niczym ... ale jest tam zaznaczone, że premia to składnik WYNGRODZENIA, a nie uznania (w oczach szefa Banku Millennium - bezcenne ... )
    może napiszcie skargę do PIP'u
    naślijcie kontrole, będę musieli przybnajmniej zmienić zasady wynagradzania.
    Was jest tylu i siedzicie na dupie ... to jest żałosne, że tylko gadacie , a nie potraficie walczyć o swoje
    DO 10 MARCA POWINNIŚCIE MIEĆ PREMIE ZA LUTY - O TYM TEZ MÓWI KODEKS PRACY!!!

    Odpowiedz