Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok to czas ciepła i radości. Warto podzielić się tą atmosferą z pracownikami i partnerami biznesowymi. Świąteczne i noworoczne imprezy firmowe to w wielu organizacjach tradycja oraz idealny moment do zbudowania poczucia integracji w zespole.
ikona lupy />
Kopalnia Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o. / Media / Stachurski Rafal

Wspólne świętowanie może przynieść wiele korzyści, przekłada się bowiem na prestiż i renomę marki, pozwala wyróżnić ją wśród konkurencji i z dumą zaprezentować osiągnięcia. Dodatkowo pozytywnie wpływa na relacje wewnątrz organizacji, sprawia, że pracownicy czują się docenieni i myślą nieco cieplej o swoim miejscu pracy. Niestety wielu osobom, spotkania świąteczne kojarzą się wyłącznie z oficjalnymi i zazwyczaj niezbyt ciekawymi uroczystościami, traktowanymi jako zło konieczne. Firmowe imprezy nie muszą być jednak nudne. Obecnie coraz więcej organizacji pieczołowicie przygotowuje takie wydarzenia, dzięki czemu odbywają się one w nowej, bardziej atrakcyjnej oprawie.

ikona lupy />
Kopalnia Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o. / Media / Stachurski Rafal

Jak sprawić, by goście byli usatysfakcjonowani? Zadbać należy nie tylko o poczęstunek oraz upominki, ważną kwestią jest wybór nietuzinkowego miejsca, w którym każdy choć na chwilę oderwie się od codzienności i poczuje się wyjątkowo. Zamiast oficjalnych spotkań z przemówieniami szefów, warto zorganizować imprezę wzbogaconą o nietypowe wyzwania integracyjne, a skromnego śledzika, zastąpić eleganckim bankietem z ciekawym menu.

Olśniewający wystrój i zaciszny klimat podziemnych wyrobisk sprawiają, że Kopalnia Soli „Wieliczka” stanowi idealne miejsce do organizacji spotkań świąteczno - noworocznych. Impreza w tak niezwykłym miejscu z pewnością sprzyjać będzie budowaniu kontaktów, integrowaniu zespołu czy też po prostu dobrej atmosferze.

ikona lupy />
Kopalnia Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o. / Media / Stachurski Rafal

Zalety wydarzeń organizowanych wśród soli można mnożyć. W zabytkowych podziemiach odbyć się może zarówno kameralne spotkanie w formie uroczystej kolacji, jak i wielkie wydarzenie, na które zaproszonych może zostać nawet do 600 gości. Dodatkowo każda impreza może być wzbogacona o wyjątkowe atrakcje: zwiedzanie podziemi, przeprawę promem przez podziemne jezioro solankowe, spotkanie ze Skarbnikiem - dobrym duchem kopalni, występ górniczej orkiestry, pokaz rzeźbienia w soli, programy team buildingowe, to tylko nieliczne z wielu propozycji, które przygotowano dla gości. Zwiedzanie kopalni może być miłym dodatkiem do imprezy, może też być pomysłem na spędzenie całego wieczoru, zawiązywanie więzi, chwilę relaksu oraz dobrą zabawą na przykład przy mierzeniu się z zadaniami na Trasie górniczej.

ikona lupy />
Kopalnia Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o. / Media

Poza unikatowymi wnętrzami, piękną, niespotykaną nigdzie indziej scenerią, kopalnia oferuje również obsługę gastronomiczną na najwyższym poziomie. Szefowie kuchni podziemnej restauracji, wielokrotnie nagradzani za swoje kulinarne osiągnięcia, prześcigają się w kreowaniu receptur nowych potraw tak, aby zadowolić najbardziej nawet wybrednych gości. O ich kunszcie najlepiej świadczy fakt, że z powodzeniem podejmują koronowane głowy, prezydentów, premierów.

Spotkanie firmowe na powierzchni, ale jednocześnie w bliskim sąsiedztwie Kopalni Soli „Wieliczka”, może zostać zorganizowane także w Hotelu Grand Sal****. Kameralny, czterogwiazdkowy obiekt, pełen komfortu i spokoju, w czasie świąt zyskuje podwójnie. Położony na terenie malowniczego parku św. Kingi, z kuchnią która łączy przeszłość z nowoczesnością jest idealnym miejscem na spędzenie uroczystego spotkania w gronie współpracowników. Na ten wyjątkowy dzień szef kuchni przygotuje znakomite menu, a obsługa zadba o każdy najdrobniejszy szczegół spotkania, czyniąc go niezapomnianym na długi czas.

Serdecznie zapraszamy!

imprezy@kopalnia.pl

www.kopalnia.pl