HRCI i Top Employers Institute nawiązały współpracę

09.10.2015, 16:35; Aktualizacja: 15.02.2016, 14:00
HRCI, czołowa instytucja akredytacyjna dla specjalistów ds. HR w USA i na całym świecie, nawiąże współpracę z Top Employers Institute, aby rozszerzyć i umocnić swoje kontakty ze specjalistami ds. HR znajdującymi się poza USA.

HRCI, czołowa instytucja akredytacyjna dla specjalistów ds. HR w USA i na całym świecie, nawiąże współpracę z Top Employers Institute, aby rozszerzyć i umocnić swoje kontakty ze specjalistami ds. HR znajdującymi się poza USA.źródło: ShutterStock

HR Certification Institute (HRCI) i Top Employers Institute z główną siedzibą w Holandii ogłosiły dzisiaj nawiązanie strategicznego partnerstwa globalnego. Współpraca poszerzy zasięg globalny obu organizacji, których wspólną misją jest podnoszenie poziomu profesjonalizmu w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi na całym świecie. Wachlarz certyfikacji oferowanych przez HRCI potwierdza wysokie kwalifikacje osobiste w zakresie HRM, zaś Top Employers Institute certyfikuje najlepsze praktyki HR, wdrażane przez pracodawców w celu zapewnienia rozwoju pracowników.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Inne
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane