Z greckich i hiszpańskich banków ucieka kapitał

16.06.2012, 19:36; Aktualizacja: 16.06.2012, 20:10

Zaniepokojeni sytuacją finansową swych krajów Grecy i Hiszpanie, a nawet mieszkańcy innych państw UE wycofują lokaty z instytucji finansowych; nie jest to jeszcze run na banki, ale trwały trend, który może nabrać rozpędu - podaje w sobotę AP.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • Ewiak Ryszard(2012-06-17 13:51) Zgłoś naruszenie 00

    Nie jestem tym zdziwiony. Los UE jest przesądzony. Kryzys nabiera tempa, wzrasta też napięcie między Berlinem a Paryżem i Londynem. Zgodnie z zapowiedzią biblijną w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a). W związku z tym rozpadnie się nie tylko strefa euro, lecz także UE i NATO. Końcowym rezultatem będą rosyjskie bazy wojenne w wielu krajach dawnego bloku wschodniego. W podobny sposób Bóg zrealizował wcześniejszą zapowiedź, mówiącą o powrocie baz rosyjskich do swej ziemi (Daniela 11:28b). Wtedy usunął z drogi ZSRR i Układ Warszawski. Historia pokazała, że nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych. Wszystkie szczegóły tej wizji, przedstawiającej historię od czasów starożytnej Persji aż do Armagedonu, realizuje On w sposób spektakularny i w porządku chronologicznym.

    Odpowiedz
  • emeryt(2012-06-17 21:19) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Ewiak Ryszardzie raniutko karta do psychiatry, a później do kościółka poleżeć placuszkiem, najlepiej do zamknięcia tego przybytku diabłów w kieckach !

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane