Szef Gazpromu straszy: niech UE uważa, by nie została bez gazu i gazociągów

26.01.2012, 17:39; Aktualizacja: 26.01.2012, 17:44

UE musi uważać, aby przez propozycje liberalizacji rynku energii nie pozostała nie tylko bez gazu, ale i bez infrastruktury przesyłowej - ostrzegł prezes Gazpromu Aleksiej Miller w wywiadzie dla niemieckiego dziennika "Sueddeutsche Zeitung".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • meluzyna(2012-01-27 00:59) Zgłoś naruszenie 00

    prac kotlowni za duzo nawdychal sie tlenku wegla wiec jego mozg nie dziala prawidlowo, pewnie zwoje mozgowe mu sie wyprostowaly - dlatego tak bredzi. A co do sprawy UE - Gazprom to niech sie za lby wezma, najwyzszy czas skonczyc z ta sielanka niemiecko-rosyjska. Zreszta Ue ma to na co zasluzyla.

    Odpowiedz
  • meluzyna(2012-01-27 00:42) Zgłoś naruszenie 00

    prac kotlowni chyba nawdychales sie za duzo tlenku wegla i wyprostowaly ci sie od tego zwoje mozgowe - dlatego tak bredzisz, lepiej juz z tej kotlowni nie wychodz. A co do sprawy Gazprom-UE to niech sie za lby wezma, najwyzszy czas na to.

    Odpowiedz
  • to jak to jest?(2012-01-26 21:09) Zgłoś naruszenie 00

    wogóle nie zużywam gazu ziemnego.W haupie mam prond i na nim jade od 15 lat tak jade.jedyny gas to mam w autku ale to nie ziemny

    Odpowiedz
  • Gość(2012-01-26 20:41) Zgłoś naruszenie 00

    UE popełniła wiele błędów zdając się w takim stopniu na Gazprom i kiedyś będzie miała przez to poważne problemy. Monopolista zawsze kieruje się egoizmem.

    Odpowiedz
  • No proszę(2012-01-26 20:22) Zgłoś naruszenie 00

    Ja ciebia pakażu.
    Czy Merkozy to słyszy???

    Odpowiedz
  • prac kotłowni(2012-01-26 19:52) Zgłoś naruszenie 00

    Gasprom ma racje . Tak trzymać ! Gaprom w zimie powinien zwiększyć
    cene gazu , żeby być konkurencyjnym, co wymaga PiS , Katar.
    PiS i grubasy w sutannach mają "gaz jelitowy", tylko ,ze sutanny nie
    spalić

    Odpowiedz
  • kk(2012-01-26 19:07) Zgłoś naruszenie 00

    Pierwsze pomruki niedżwiedzia...

    Odpowiedz