Milionerzy na Allegro - lista 100 najlepiej zarabiających sprzedawców w Polsce

autor: Sylwia Czubkowska, Michał Fura22.07.2011, 03:00; Aktualizacja: 22.07.2011, 13:14

Polski e-handel nie może się obejść bez Allegro. Internauci tak pokochali zakupy na aukcjach, że swoje oddziały zakłada tam coraz więcej sklepów internetowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (22)

  • ala(2016-10-15 16:16) Zgłoś naruszenie 70

    tak dla kupujących tak świetna sprawa gorzej ze sprzedającymi koszty są duże, wystawiania, prowizja od sprzedaży nieźe się się trzeba napracować aby zarobić pozdrawiam

    Odpowiedz
  • wkuwiony(2016-09-16 23:12) Zgłoś naruszenie 244

    Wydałem chyba z 1000 zł na sponsorowanie oferty na allegro i sprzedałem produkty za około 1200 zł .Odliczając prowizje ,czas poswiecony na siedzenie przed kompem ,pakowanie,plus drobne straty i koszty wychodze nawet nie na zero :):):) Konto świeże 60 pozytywów. załamuje ręcę .bardzo chce sprzedawać ,ale ten system na allegro to zlodziejski jakich świat nie widział.Moim zdaniem to najwieksi złodzieje na tej planecie. I jeszcze prokuratura sie nimi nie zajęła dziwne.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Anna Kot(2014-12-12 15:45) Zgłoś naruszenie 04

    Ja jestem zadowolona z użytkownika rolasklep ,akcesoria od części zamiennych do ciągników rolniczych po zabawki i ogród z dostawą gratis nawet przy produktach wartych 5 zł Polecam!

    Odpowiedz
  • ja...a bo co?!(2014-01-21 17:21) Zgłoś naruszenie 00

    góral piąteczka..:)

    Odpowiedz
  • hyj(2013-12-26 18:50) Zgłoś naruszenie 02

    polecam świstaka: przejrzyście, dużo mniej aukcji co prawda ale łatwiej coś znaleźć

    Odpowiedz
  • magda(2011-08-11 23:37) Zgłoś naruszenie 00

    o stefanie to slyszalam podobno sprzedal na allegro gospodarstwo agroturystyczne za 6 mln i jest najlepszym sprzedawca ;p

    Odpowiedz
  • ewa(2011-07-28 09:44) Zgłoś naruszenie 30

    a jaka jest lista tych sklepów ?

    Odpowiedz
  • Koko(2011-07-26 08:39) Zgłoś naruszenie 612

    Około 50% moich zakupów nie licząc żywności i chemii pochodzi z allegro. Sklepy mają niesamowite marże, a na allegro można kupić wszystko i w dużo atrakcyjniejszych cenach. Pewnie, że znajdują się oszuści, ale można uniknąć nieprzyjemności czytając informację o sprzedającym i sprawdzając jego komentarze.
    Ludzie zawsze mają do wszystkiego pretensje nie patrząc na siebie...

    Odpowiedz
  • antiAlle(2011-07-23 09:20) Zgłoś naruszenie 10

    ps.
    Swoją droga ciekawe czy zamieścilibyście wyniki badan jakie przeprowadziłbym w swojej firmie? nie, ciekawe dlaczego? pewnie dlatego, że byłyby nierzetelne. no właśnie. A Allegro może?

    i kto zrobil ten ranking Alledrogo? kolejna "super"produkcja grupy Allegro?
    Juz sam ten fakt jest conajmniej żenujący, i że taka informacja znalazła sie w gazecie prawnej - Droga redakcji dobierajcie źródła z większa rozwagą.

    gdzie się podziała stara, dobra dziennikarska rzetelność. okazuje się, że juz nawet gazetami mozna sterować? I żeby to był Fakt albo superexpress to bym zrozumiał ale Gazeta Prawna? chyba wycofam sie z prenumeraty jak dalej będziecie po takie"rzetelenie" opracowne tematy sięgać

    Odpowiedz
  • antiAlle(2011-07-23 09:10) Zgłoś naruszenie 30

    Allegro?! największa żenada polskiego internetu - grafika jak z czasów gierka, technologia tez z ubieglego stulecia (ugoólnienie ale nowoczesnych funkcji zbyt wielu nie uświadczysz).

    I juz w pierwszym zdaniu artykulu pada pytanie, na ktore właściciele allegor powinni sie zastanowić.. "...wynika, że tylko siedmiu z nich to osoby fizyczne".
    A od czego zaczynali?
    Ja rozumiem rozwój i te sprawy. Ale uzytkowników łatwo stracić. Znam conajmniej 10 osób, ktore kiedys ostro handlowały na allegro a dzis korzystają z ebaya lub innych rodzimych produkcji.

    ps. przy okazji ostatnio z firmy szukalismy możliwości zrobienia kampani na duzych protalach. dopadłem w sieci pdf z cennikiem usług portalu nasza-klasa.pl z 2008roku! 4mln UU. wchodze na ich strone wczoraj i co wiedze 4mln UU (trzy lata póżniej i ani 100tysi wiecej lub mniej?).

    tyle sie ostatnio mówi o tym że nk sie broni przed FB i co? czar prysł 4mln UU przy 12mln zarejstrownych kont (25%).
    podczas gdy FB ma (wg tego co pamietam 10mln z czego blisko 80% aktywne)
    sami oceńcie kto nas robi w konia.

    jak dla mnie allegro gra tę samą grę co nk. udaje , że ma duzo klientów i liczy kasę. biznesowo to nic tylko pogratulowac pomysłu na zarabianie, etycznie dno. rzecz w tym, że kiedyś to weżmie w łeb bo ktos się zorientuje, że tak naprawdę to te firmy nie oszukuja nas szarych użytkowników , bo my korzystamy, płacimy itd, oni oszukuja reklamodawców (każa im płacim ogromne pieniądze za cos co nie jest warte nawet 25% tych kwot).

    Odpowiedz
  • góral(2011-07-22 23:00) Zgłoś naruszenie 93

    Serwis Allegro w swojej drapieżności końca nie widzi! Liczy się tylko szmal. Mają generalnie w doopie interesy użytkowników. Na platformie aż roi się od kanciarzy i oszustów wszelkiej maści! Zwykła, ludzka przyzwoitość nakazuje wręcz usuniecie konta użytkownika który ma sporą ilość negatywów. Ale gdzie tam! Kasa, kasa, kasa (prowizja od sprzedaży, od wystawienia przedmiotu sic!) niech dalej handluje i oszukuje. Powymyślali Programy Ochrony Kupujących, instytucje Sporu (tylko nikt ich nie rozstrzyga) i inne bańki mydlane a jak przychodzi co do czego to odsyłają na Policję i Prokuratury.

    Odpowiedz
  • djrace(2011-07-22 12:00) Zgłoś naruszenie 00

    gsinvest na Allegro pisze, że zawieszone, wiec jak to jak jest w tabelce ???

    Odpowiedz
  • dario(2011-07-22 11:34) Zgłoś naruszenie 20

    z tym Stefanem to chyba jakiś przekręt!! unieważniony negatywny komentarz i żadnych więcej tegorocznych obrotów!!!
    http://allegro.pl/show_user.php?search=stefan167

    Odpowiedz
  • i(2011-07-22 10:22) Zgłoś naruszenie 154

    Zenada wiecej opłaty za to niz zysku

    Odpowiedz
  • i(2011-07-22 10:22) Zgłoś naruszenie 83

    Zenada wiecej opłaty za to niz zysku

    Odpowiedz
  • aasd(2011-07-22 09:37) Zgłoś naruszenie 01

    rapidshare? sprawdzcie chociaz czym handluje. rs dawno wypadl z rynku. mozna bylo tak napisac rok temu, a nie teraz.

    Odpowiedz
  • PP(2011-07-22 09:04) Zgłoś naruszenie 00

    Do mrk - Tyle, że tranzakcja została unieważniona. Dlatego dane z AlleDrogo są chyba niewiele warte...

    Odpowiedz
  • nav(2011-07-22 09:03) Zgłoś naruszenie 10

    6 milionow stefan ma :) niezle

    Odpowiedz
  • mrk(2011-07-22 08:50) Zgłoś naruszenie 00

    jest top 5 tylko i tak stefan wymiata:D 1 aukcja i przychod ponad 6 kawałków.

    Odpowiedz
  • Michał(2011-07-22 08:17) Zgłoś naruszenie 60

    No i gdzie ta lista?!

    Odpowiedz