Buzek: polski projekt ograniczenia emisji CO2 ważny politycznie

16.07.2011, 08:40; Aktualizacja: 16.07.2011, 08:47

Polski projekt CCS - ograniczenia emisji CO2 przez jego wychwyt i składowanie - to mocny argument polityczny w dyskusji nad pakietem klimatycznym - mówił w piątek szef PE Jerzy Buzek na posiedzeniu sejmowej podkomisji ds. energetyki.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

  • yupi(2011-08-11 21:40) Zgłoś naruszenie 00

    hehe a może uwzględnić ze 1/3 Polski jest zalesiona - jak to się ma do krajów starej UE- i dzieki temu ile CO2 jest wychwytywane...teraz juz kumacie jakie to CO2 to ściema?>??

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • wojas(2017-02-01 22:36) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawe,dlaczego Buzek tak nie naciskał na walkę z CO2 kiedy u władzy byli jego koledzy z PO. Przecież smog od lat zawsze się pojawiał,gdy było bezwietrznie. Najdziwniejsze jest to że kiedyś nie było ustawy śmieciowej,pieców było po kilka w każdym domu a właściwie prawie w każdym pokoju jakiś stał,ludzie palili czym się dało i nie było takiego larum jak teraz. Owszem ze smogiem trzeba walczyć,ale Polaków po prostu nie stać na opalanie gazem,peletem nie mówię już o prądzie. Taki nakaz na wymianę pieców na nowe, dla przeciętnego Polaka jest dużym obciążeniem finansowym a do tego dużo droższy lepszej klasy opał jest wydatkiem nie do udźwignięcia dla wielu,uderzy głównie w biednych a nawet średnio zamożnych Polaków czyli głównie wyborców PiS-u . Czy to aby nie kolejny sposób i atak na ten rząd tylko z innej pozycji,bo nic nie dały opozycji protesty,prowokacje,nic nie daje straszenie że jest źle w gospodarce,więc może taki sposób poskutkuje. Coś mi bardziej śmierdzi w tej sprawie niż smog.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane