Po tani cukier na Zachód, po paliwo na Wschód

autor: Mateusz Adamski25.03.2011, 03:00

Litr benzyny za 2,70 zł? Kilogram cukru za 3,60 zł? Jak się okazuje w czasach rekordowych cen cukru oraz paliwa w Polsce, po te produkty warto udać za naszą wschodnią lub zachodnią granicę.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • Tomek(2011-03-25 08:09) Zgłoś naruszenie 00

    pięknych czasów dożyliśmy w naszym cudownym kraju ! :/

    Odpowiedz
  • polka(2011-03-25 09:06) Zgłoś naruszenie 00

    Tak się dzieje jak sprzedawano cukrownie za niskie ceny -Niemcom-po to aby następnie oni je zlikwidowali i sprzedali za nie tak już niską cenę.
    Pytanie a dlaczego po ich likwidacji -niszczy się linie produkcyjne,wywozi elementy.Po prostu dewastacja.Czy nie można przy sprzedaży umieścić klauzuli o pozostawianiu zakładów w dobrym,nie naruszonym stanie??Czy nie celowa robota aby nowy nabywca nie mógł uruchomić produkcji cukru??
    Surowca u nas nie brakuje.
    Czy to odgórny rozkaz.Np.rządu,unii europejskiej?
    Polska może być cukrem i miodem płynąca-tylko mądre rządzenie.
    A nie cukier w Niemczech po 2,60 a u nas powyżej 5 zł.

    Odpowiedz
  • luiza(2011-03-25 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    I co zrobili ci politycy z Polski. Trzeba biegać po świecie tak jak ludzie pierwotni wychodzili na polowanie.

    Odpowiedz
  • JWL(2011-03-25 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    Zapewne niedługo mąka skoczy do góry.

    Odpowiedz
  • judyta(2011-03-25 10:46) Zgłoś naruszenie 00

    Za komunty trzeba było kombinować jak zdobyć towar. Za Tuska ,który zadłużył Polskę bardziej niż Gierek musimy zdobywać wszystko. Na wschód po paliwo na zachód po cukier, a na północ po pracę. Za Tuska widać jest jeszcze gorzej bo za wszystkim latamy po świecie. Po co komu taki rząd?

    Odpowiedz
  • inga(2011-03-25 10:47) Zgłoś naruszenie 00

    Oj Donal Donal już po tobie!!!

    Odpowiedz
  • Iskierka(2011-03-25 14:28) Zgłoś naruszenie 00

    To może jeszcze warto pokusić się o porównanie polskiego wynagrodzenia lub emerytury z tą niemiecką? Wtedy nasz rodzimy koszmarek będzie jeszcze większy.

    Odpowiedz
  • piszcie do premiera!(2011-03-27 18:22) Zgłoś naruszenie 00

    Wszystkie pretensje kierować do jaśnie oświeconego Donalda cudotwórcy . Tak zniszczyć Polskę jak on i jego banda nikt jeszcze nie POtrafił .

    Odpowiedz