Rząd szykuje pakiet deregulacyjny dla gmin

autor: Aleksandra Kurowska18.01.2011, 03:00

Ministerstwo Finansów wraz z samorządami przygotowuje pakiet deregulacyjny, który da władzom lokalnym więcej swobody w gospodarowaniu pieniędzmi. Ma to poprawić ich sytuację finansową i ułatwić wdrożenie ostrzejszych reguł dotyczących zadłużania.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (4)

 • k.lickiewicz@op.pl(2011-01-24 09:52) Zgłoś naruszenie 00

  A podatek od nieruchomości dla kościołów? Wszyscy się boją tknąć urzędników watykańskich. My wszyscy opłacamy obce państwo- bez względu na poglądy.

  Odpowiedz
 • cd(2011-01-18 12:25) Zgłoś naruszenie 00

  A ten wybitny "podatkowiec" co "opylał" majątek gminny za becen teraz chce by zapłacili za to obywatele?- czy on nie powinien siedzieć.Karty nauczyciela, "wieczyste urzędowanie urzędników" powinny być definitywnie zniesione, natomiast opłaty od sSzkół i Szpitali zwiększa znacznie koszty ich utrzymanie skutkiem tego dostęp do Nauki i leczenia będzie niemożliwym dla większej części Społeczeństwa.

  Odpowiedz
 • pracownik samorządowy(2011-01-18 10:57) Zgłoś naruszenie 00

  Tak, tak dać trzeba złodziejom wiecej władzy to Polska pójdzie z torbami.
  Wiem coś o tym!!!

  Odpowiedz
 • opanujcie się(2011-01-18 09:22) Zgłoś naruszenie 00

  Dlaczego nie są uregulowane płace gmin. pow. woj.oraz djety wszystkich radnych powinny być jednej wysokości. Płace w tych instytucjach rosną jak grzyby po deszczu , mam pytanie czy się opamiętacie , Nienapinajcie Cierpliwości POLAKÓW

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane