Paweł Rożyński: Minister będzie walczyć o podatki uciekające z kraju

autor: Paweł Rożyński14.01.2011, 03:00

Resort finansów szuka sposobów na zwiększenie wpływów fiskalnych. Na początek chce zahamować ucieczkę pieniędzy do rajów podatkowych. W Europie nikomu to się jeszcze nie udało.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Komentarze (3)

 • krak(2011-01-16 18:09) Zgłoś naruszenie 00

  Ostatnie dwa zdania artykułu 10/10.

  Odpowiedz
 • Donald Zarżnął ZUS i Gospodarkę a teraz(2011-01-14 11:29) Zgłoś naruszenie 00

  rżnie głupa.

  1. Obiecał że Prezesi nie będą mieli odpraw wyższych niż Jego mama jako pielęgniarka zarabiała -zlikwidował Im progresywny dzięki czemu są jeszcze bogatsi.
  2. Obiecał w 2008 umocnienie się złotego i na Opcjach walutowych POlska Prezesów potraciła miliardy przez kolejne 3 lata.
  3. Obiecał obniżanie podatków a co wam teraz robi.
  4. Mieliście żyć godniej a On żeruje nawet na trupach obniżając zasiłki POgrzebowe.
  5.Prywatyzacja 740 firm -rok 2008 giełda do lipca na pysk poszła od nadmiaru tych bułeczek -tracą fundusze powiernicze ,inwestorzy,NFI ,ciułacze a ON w wrześni zwala wszystko na kryzys światowy który tylko ją dobił gdyż rozpoczął się w sierpniu 2008.-patrz wykresy WIG 20 z tego czasu.
  6. Doprowadza do wybrania Buzka do EURORAJU -tego który jak ze swoich kiedyś rozdał górnikom 5-letnie super urlopy górnicze a po nich super emerytury górnicze na koszt ZUSu a więc Nas.
  7. Donald nadal rządząc doprowadza do ruiny ZUS (najniższą płaca bez względu na zawód a więc najniższymi składkami gdyż właściciele firm widząc co się dzieje mówią -dość -nie będziemy na"niebieskiego ptaszka pracować))
  8. Okrada Politycznie z prawa do wcześniejszej emerytury dotychczasowo zatrudnionych w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy nawet po 30 latach takiej pracy a POlicji i Wojsku mówi ,że zasad gry w trakcie pracy się nie zmienia -fałszywiec jeden.
  9. Rujnuje w ZUSie środki na rezerwę demograficzną ,bierze jak swoje składki wpłacane do NFI gdyż mu od płacenia wysokich POnad kominowych premii prezesom forsy w budżecie brakuje.
  10. Budżet zrujnowany , pożyczek nabranych ,wszystko wyprzedaje jak Ćpun rodowe srebra ,za piłką kibol jeden biega bez Referendum zalecanego w Konstytucji buduje drogie stadiony ,na leczenie brak środków -WOŚP Go wyręcza - - abonament RTV nie zlikwidowany ,Radary na drogach montuje choć niby sam ma prawo-jazdy -- to Jest Podsumowanie Rządów Donalda ,Rządów kręcących lody gdzie brakuje na wszystko kasy ale nie na diety i POdwyżki na Radnych w 2011 do uwaga :150 000 zł od kadencji pracy społecznej - Brawo Donald Brawo Twoi wybiorcy - niech Was szlag.

  Odpowiedz
 • Trzymam kciuki za ministra Rostowskiego.(2011-01-14 10:45) Zgłoś naruszenie 00

  xxx

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane