Kryzys groźny dla budżetu - świat słabnie, Polska czeka

autor: Marek Chądzyński13.08.2010, 03:00; Aktualizacja: 13.08.2010, 09:00

Druga fala kryzysu utrudniłaby rządowi finansowanie deficytu budżetowego w przyszłym roku. A przekroczenie przez dług progu ostrożnościowego 55 proc. PKB byłoby przesądzone.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (26)

  • taka jest prawda(2010-08-13 07:13) Zgłoś naruszenie 00

    sama radośc że gnojowi Tuskiwi sie nie udaje...bedziesz płacił większe podatki glupi ekeltoracie PO...a najśmieszniejsze jest to że bedzies zpłacił z pokora chwaląc Tuska.. haha

    Odpowiedz
  • Tak jesteśmy zieloną wyspą która tonie...(2010-08-13 07:13) Zgłoś naruszenie 00

    ludziom za Rządów PO szczególnie się POwodzi . Podnosi VAT ,zmniejsza o połowę nawet zasiłki POgrzebowe chcąc zarobić nawet na trupach !!
    A abonamentu RTV jak nie likwidował tak nie likwiduje chociaż PREZYDENT już mu nie przeszkadza -no chyba,że ten od pilnowania żyrandola !

    Odpowiedz
  • Tak jesteśmy zieloną wyspą która tonie(2010-08-13 07:18) Zgłoś naruszenie 00

    od kiedy Rządzi PO ludziom się szczególnie POwodzi . POdnosi VAT ,natomiast zmniejsza o połowę wysokość zasiłku POgrzebowego chcąc zarobić nawet na trupach.
    Tylko jakoś nie likwiduje abonamentu RTV choć Prezydent mu już nie przeszkadza -no chyba że Ten od pilnowania żyrandola .
    A zobaczycie jak będzie wyglądał rachunek za EURO 2012 w roku 2013 gdy naprawdę ujawnią ile kosztowało bieganie Donalda PO boisku w krótkich spodenkach.

    Odpowiedz
  • gość(2010-08-13 07:45) Zgłoś naruszenie 00

    Donald zamiast wypuszczać Fedak na emerytów weż się za redukcję zatrudnienia we wszystkich urzędach państwowych. Musisz przełamać strach przed strażakiem Waldkiem i reformować KRUS bo tylko tam są duże pieniadze. Ja rozumię Fedak która chce zwalić koszty obsługi długu publicznego na emerytów a nie chce reformować KRUS bo sama należy do PSL ale od czego Ty jesteś Donaldzie?

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2010-08-13 08:50) Zgłoś naruszenie 00

    swiat tonie, a Polaska tylko czeka i nie tonie?
    Tzn. co, POlska nie jest z tego świata?

    Odpowiedz
  • taka jest prawda(2010-08-13 08:51) Zgłoś naruszenie 00

    do wykończenia PO nie potrzeba PIS,, PO wykończy ekonomia.. haha

    Odpowiedz
  • get(2010-08-13 10:25) Zgłoś naruszenie 00

    donald Tusk musiał podnieś wat o 1% żeby wybudować w każdym mieście mauzoleum im nieboszczyka Kaczyńskiego wiec ludziska wybierajcie albo bożek o nazwie Lech Kaczyński albo normalność

    Odpowiedz
  • cezar(2010-08-13 10:42) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba być geniuszem, zeby dojść do wniosku, że donald Tusk musiał podnieś wat o 1% żeby wybudować w każdym mieście mauzoleum im nieboszczyka Kaczyńskiego. Gratuluję POpaprańcom inteligentów.

    Odpowiedz
  • PIS-sekta(2010-08-13 10:45) Zgłoś naruszenie 00

    gdy PIS dzisiaj doszedł do władzy z tydzień by z Polski zrobił Grecję.fakt za to w każdym mieście było by mauzoleom im nieboszczyka Kaczyńskiego żeby zwolnicy PIS mogli się modlić do boga jakim jest dla nich no Jezus czyli nieboszczyk Kaczyński.

    Odpowiedz
  • do 8.(2010-08-13 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    cezar a krowy nakarmiłeś?

    Odpowiedz
  • ala(2010-08-13 11:30) Zgłoś naruszenie 00

    CHCESZ GRECJI DAJ DO RZĄDZENIA PIS I SAMOOBRONĘ I LPR NAPRAWDĘ URATUJĄ POLSKĘ OD KRYZYSU>

    Odpowiedz
  • ala(2010-08-13 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    Ja młody i wykrztałcony członek PO chcem wyrazić swoje uwielbienie dla pana Tuska i całej jego ekipy za to, rze majonc ukończonom POdstawuwke moge ruwnierz uchodzić za intelektualiste i mieć swuj wkład w walke z kaczyzmem. POniewarz jestem notorycznie bezrobotna całymi dniami wypisuje swoje celne ówagi na temat rząduf nieudolnych kaczystów, kturzy som zakałą karzdego POlaka i te ich rządy jurz mie denerwujom i mojom mame też.I rzeby marycha wkońcu POtaniała i była do kupienia w supermarkecie. i rzeby kondony nie spadywały,boto terz wina tyh pżeklentyh kaczoruw,i mmie to pżeskadza óprawiać polityke miłości kturom nasz premier ogłosił. hyba troche błendów zrobiłem, ale ja dopiro do wieczorowej podstawowej sie zapisałam, toterz jeszcze taki wykrztałcona niejestem. Dla ciebie kochany Premieże, obiecuje robic 3 klasy w jeden rok i zaraz potem zapisać sie do PEŁO,i jakim takim ministrem jak Nowak albo i Chlebowski zostać...

    Odpowiedz
  • uważajcie ludzie na złodzieja(2010-08-13 12:29) Zgłoś naruszenie 00

    uwaga chory debil znowu pojawił się post 12.

    Odpowiedz
  • do 13(2010-08-13 13:01) Zgłoś naruszenie 00

    faktycznie ta "ala" z PO to chory debil.. ale takie jest całe PO

    Odpowiedz
  • iko(2010-08-13 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    Polska powinna przejsc sucha noga przez kryzys itp.

    Odpowiedz
  • iko(2010-08-13 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    Na razie kryzys Polsce nie grozi ale wiadomo ze w swiatowej gospodarce moze byc roznie.

    Odpowiedz
  • do 13(2010-08-13 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    masz racje, że "ala" to zlodziej, ale przecez w PO wszyscy kradną... np Chlebowski, Drzewiceki, Sobiesiak, Sawicka.. sami złodzieje

    Odpowiedz
  • iko(2010-08-13 13:11) Zgłoś naruszenie 00

    mONdre rzeczy poszę.. nie?

    Odpowiedz
  • _autor(2010-08-13 14:13) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie modlą się do tego kaczorka co te cuda im obiecał, a nie do tego kaczorka co to spadł był.

    Odpowiedz
  • do 19(2010-08-13 14:21) Zgłoś naruszenie 00

    "ludzie" z PO (ci pijani opluwajacy starczych ludzi) woleliby sie modlić do WSI KomoRuskiego

    Odpowiedz