Kryzys groźny dla budżetu - świat słabnie, Polska czeka

autor: Marek Chądzyński13.08.2010, 03:00; Aktualizacja: 13.08.2010, 09:00

Druga fala kryzysu utrudniłaby rządowi finansowanie deficytu budżetowego w przyszłym roku. A przekroczenie przez dług progu ostrożnościowego 55 proc. PKB byłoby przesądzone.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (26)

  • Helikopter(2010-08-13 22:01) Zgłoś naruszenie 00

    Numery 7, 11, 19, 25 jedźcie do rzeźni, jak wam wymienią łep to może będziecie mądrzejsi ale i to nie jest pewne

    Odpowiedz
  • kot Kaczyńskigo(2010-08-13 17:50) Zgłoś naruszenie 00

    DO 22 czy ty jesteś z tej wiary MIAŁ KOTEK MIAłŁŁ. TO TĄ WIARĘ GŁOŚ PO DOMACH. MAM JUŻ JEJ DOŚĆ> NAWET TUTAJ NIE DACIE LUDZIOM SPOKOJU.

    Odpowiedz
  • ala(2010-08-13 17:45) Zgłoś naruszenie 00

    A CO ALA NIE MOŻE SOBIE PODRWIĆ Z PO CZY PIS CZY Z SLD NIE NALEŻĘ DO ŻADNEJ Z NICH. ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z WASZEGO OPLUWANIA SIĘ. LUBIĘ POPATRZEĆ I POCZYTAĆ CO WYPRAWIA PALIKOT. Z POLITOWANIEM PATRZĘ NA KACZYŃSKIEGO. I NA TE MOHEROWE BERETY. CO BYŚCIE NIE NAPISALI RZĄD I TAK ZROBI CO CHCE.

    Odpowiedz
  • obywatel(2010-08-13 17:10) Zgłoś naruszenie 00

    22 Ewiak...

    o kurcze ! SZOK !

    Odpowiedz
  • Ewiak Ryszard(2010-08-13 15:37) Zgłoś naruszenie 00

    Ten kryzys nie wydaje się być dziełem przypadku. Zagraża on jedności UE. Umożliwi Rosji odzyskać wpływy, które utraciła po rozpadzie ZSRR. W starożytności Bóg zapowiedział: "W czasie wyznaczonym [król północy = Rosja] powróci z powrotem [odbudowa imperium] i wkroczy na południe [wiele wskazuje na Gruzję], ale nie będzie jak wcześniej [zwycięstwa, jak w 1921] i jak później [w 2008], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Zachód], i będzie poniżony i zawróci" (Daniela 11:29,30a). To jest tylko maleńki fragment planu Nieba, który sięga od czasów starożytnej Persji aż do Armagedonu.

    Odpowiedz
  • Remi(2010-08-13 14:51) Zgłoś naruszenie 00

    Smiesza mnie te przepychanki miedzy zwolennikami PIS a PO ,toz to jedna cholera.Jakiikolwiek temat a internauci schodza do poziomu przekupek na bazarze.Psy szczekaja a karawana jedzie dalej,ludzie opanowac sie

    Odpowiedz
  • do 19(2010-08-13 14:21) Zgłoś naruszenie 00

    "ludzie" z PO (ci pijani opluwajacy starczych ludzi) woleliby sie modlić do WSI KomoRuskiego

    Odpowiedz
  • _autor(2010-08-13 14:13) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie modlą się do tego kaczorka co te cuda im obiecał, a nie do tego kaczorka co to spadł był.

    Odpowiedz
  • iko(2010-08-13 13:11) Zgłoś naruszenie 00

    mONdre rzeczy poszę.. nie?

    Odpowiedz
  • do 13(2010-08-13 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    masz racje, że "ala" to zlodziej, ale przecez w PO wszyscy kradną... np Chlebowski, Drzewiceki, Sobiesiak, Sawicka.. sami złodzieje

    Odpowiedz
  • iko(2010-08-13 13:03) Zgłoś naruszenie 00

    Na razie kryzys Polsce nie grozi ale wiadomo ze w swiatowej gospodarce moze byc roznie.

    Odpowiedz
  • iko(2010-08-13 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    Polska powinna przejsc sucha noga przez kryzys itp.

    Odpowiedz
  • do 13(2010-08-13 13:01) Zgłoś naruszenie 00

    faktycznie ta "ala" z PO to chory debil.. ale takie jest całe PO

    Odpowiedz
  • uważajcie ludzie na złodzieja(2010-08-13 12:29) Zgłoś naruszenie 00

    uwaga chory debil znowu pojawił się post 12.

    Odpowiedz
  • ala(2010-08-13 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    Ja młody i wykrztałcony członek PO chcem wyrazić swoje uwielbienie dla pana Tuska i całej jego ekipy za to, rze majonc ukończonom POdstawuwke moge ruwnierz uchodzić za intelektualiste i mieć swuj wkład w walke z kaczyzmem. POniewarz jestem notorycznie bezrobotna całymi dniami wypisuje swoje celne ówagi na temat rząduf nieudolnych kaczystów, kturzy som zakałą karzdego POlaka i te ich rządy jurz mie denerwujom i mojom mame też.I rzeby marycha wkońcu POtaniała i była do kupienia w supermarkecie. i rzeby kondony nie spadywały,boto terz wina tyh pżeklentyh kaczoruw,i mmie to pżeskadza óprawiać polityke miłości kturom nasz premier ogłosił. hyba troche błendów zrobiłem, ale ja dopiro do wieczorowej podstawowej sie zapisałam, toterz jeszcze taki wykrztałcona niejestem. Dla ciebie kochany Premieże, obiecuje robic 3 klasy w jeden rok i zaraz potem zapisać sie do PEŁO,i jakim takim ministrem jak Nowak albo i Chlebowski zostać...

    Odpowiedz
  • ala(2010-08-13 11:30) Zgłoś naruszenie 00

    CHCESZ GRECJI DAJ DO RZĄDZENIA PIS I SAMOOBRONĘ I LPR NAPRAWDĘ URATUJĄ POLSKĘ OD KRYZYSU>

    Odpowiedz
  • do 8.(2010-08-13 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    cezar a krowy nakarmiłeś?

    Odpowiedz
  • PIS-sekta(2010-08-13 10:45) Zgłoś naruszenie 00

    gdy PIS dzisiaj doszedł do władzy z tydzień by z Polski zrobił Grecję.fakt za to w każdym mieście było by mauzoleom im nieboszczyka Kaczyńskiego żeby zwolnicy PIS mogli się modlić do boga jakim jest dla nich no Jezus czyli nieboszczyk Kaczyński.

    Odpowiedz
  • cezar(2010-08-13 10:42) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba być geniuszem, zeby dojść do wniosku, że donald Tusk musiał podnieś wat o 1% żeby wybudować w każdym mieście mauzoleum im nieboszczyka Kaczyńskiego. Gratuluję POpaprańcom inteligentów.

    Odpowiedz
  • get(2010-08-13 10:25) Zgłoś naruszenie 00

    donald Tusk musiał podnieś wat o 1% żeby wybudować w każdym mieście mauzoleum im nieboszczyka Kaczyńskiego wiec ludziska wybierajcie albo bożek o nazwie Lech Kaczyński albo normalność

    Odpowiedz