Ostatnia chwila na kredyt walutowy. Od sierpnia wezmą go tylko bogaci

autor: Roman Grzyb31.05.2010, 03:00; Aktualizacja: 31.05.2010, 13:28

Rekomendacja T spowoduje zastój na rynku kredytów hipotecznych. Rocznie może być ich mniej aż o 10 tysięcy – alarmuje Związek Banków Polskich.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • n(2010-05-31 04:24) Zgłoś naruszenie 00

    Banki przescigaja sie w ofertach. Trzeba wszystko dkoladnie analizowac zeby nie stracic.

    Odpowiedz
  • Normalnie POtem już walut nie będzie(2010-05-31 07:28) Zgłoś naruszenie 00

    Cudem na świecie będzie tylko złotówka . Polska to zielona wyspa !! a złoty leży na jej dnie.

    Odpowiedz
  • Mjen(2010-05-31 08:13) Zgłoś naruszenie 00

    A mi się wydaje, że ktoś po prostu nie dostał kredytu w walucie i teraz się mści. :) Żart oczywiście.
    Pewnikiem chodzi o późniejsze przewalutowania kredytów w PLN na Euro (2015r.???). Wyciągną kasę z portfela Kredytobiorców, a ci nawet nie będą mogli zaprotestować.

    Odpowiedz
  • kloc(2010-05-31 08:15) Zgłoś naruszenie 00

    spokojnie spokojnie
    chodz o to by ludzie sie teraz na kredyty rzucili i tyle
    czysta propaganda

    Odpowiedz