Podwyżka prądu o 30 proc. to 1,5 mln gospodarstw pod progiem "ubóstwa energetycznego"

04.09.2008, 16:31; Aktualizacja: 04.09.2008, 21:49

30-proc. podwyżka cen prądu to 1,5 mln gospodarstw potrzebujących wsparcia - wynika z badań progu "ubóstwa energetycznego" przeprowadzonych dla Urzędu Regulacji Energetyki (URE).

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • greg(2009-09-23 19:27) Zgłoś naruszenie 00

    o przepraszam za rzadow pisu nie bylo tak kolosalnych podwyzek moze tez nie byli dobrzy ale napewno lepsi od po, trzeba zrobic zamach stanu

    Odpowiedz
  • mar(2008-09-17 10:40) Zgłoś naruszenie 00

    macie racje wybrac jeszcze ludzi z pO LUb z pisu do sejmu i razdu i dopiero bedzie bieda

    Odpowiedz
  • oszczedny(2008-09-05 02:39) Zgłoś naruszenie 00

    banda zlodziei i tyle

    Odpowiedz
  • EWELINA(2008-09-05 00:08) Zgłoś naruszenie 00

    Czy mamy szansę usłyszec kiedykolwiek,że cośkolwiek staniało ?

    Odpowiedz
  • EMERYT(2008-09-04 23:56) Zgłoś naruszenie 00

    I to jest cud gospodarczy w wykonaniu tuska i Platformy Obywatelskiej tego WSZYCY chcieli !!!.

    Odpowiedz
  • azja(2008-09-04 22:52) Zgłoś naruszenie 00

    No i powoli idzie bieda- to było do przewidzenia.

    Odpowiedz
  • marian(2008-09-04 22:25) Zgłoś naruszenie 00

    biedny musi oślepnąć , by nie widział jak żyje sie bogatym

    Odpowiedz
  • MIkołaj(2008-09-04 22:14) Zgłoś naruszenie 00

    Kochani Polacy ! Wybierzcie jeszcze Pana Tuska na prezydenta RP i będziecie mieli jeszcze lepsze samopoczuie niż macie. Póki co sprywatyzuje /sprzeda/ nasze zakłady energetyczne aby całkowicie zlikwidować bezpieczeństwo enegetyczne Polski i będzie ok. A jak wam będzie drogo, to zawsze możecie nie używać. Wolny rynek panaceum na wszystk! W końcu liberalizmu pragnęliście, prawda?

    Odpowiedz
  • MB(2008-09-04 20:01) Zgłoś naruszenie 00

    A ja już dawno chodzę po swoim mieszkaniu z latarką, oczywiście jak mam baterię. Nikt z rządzących nie ineresuje się długotrwale bezrobotnymi bez prawa do zasiłku.

    Odpowiedz
  • filologini(2008-09-04 19:49) Zgłoś naruszenie 00

    Czy gdzieś na świecie są głupsi i bardziej pazerni politycy od tych w tym biednym kraju?

    Odpowiedz
  • zzzz(2008-09-04 19:48) Zgłoś naruszenie 00

    To straszne, ja z rodziną już ledwo wiążę koniec z końcem-właściwie nie wiąże.
    Same długi...

    Odpowiedz