"Rząd przygotowuje procedurę upadłości polskich stoczni"

03.09.2008, 16:01; Aktualizacja: 03.09.2008, 19:07

Rzecznik stoczni Gdynia Marek Lewandowski twierdzi, że rząd wynajął firmę PR i kancelarię prawną, które przygotowują od strony medialnej i prawnej procedurę upadłości polskich stoczni.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

 • Patriota(2009-01-14 22:15) Zgłoś naruszenie 00

  Stocznia w Gdyni może być zakładem strategicznym produkującym statki wojenne. Państwo może dotować taką produkcję a Unia Europejska nie może zabronić dotacji na obronność kraju.

  Odpowiedz
 • PR pomoga Tuskowi zamknac stocznie(2008-09-03 22:20) Zgłoś naruszenie 00

  "Eksperci od wizerunku pomogą Tuskowi zamknąć stocznie
  Rząd Tuska zamknie polskie stocznie - grzmią stoczniowcy. I wiedzą jak rząd zadba o to, by nie byli przeciwni temu Polacy. "Procedurę upadłości przygotowuje nie tylko kancelaria prawna, ale także specjaliści od wizerunku - firma PR" - mówi Marek Lewandowski, rzecznik stoczni Gdynia. Ale rząd zaprzecza: "Nic mi o tym nie wiadomo" - mówi dziennikowi.pl Sławomir Nowak, szef gabinetu politycznego premiera.
  "Potwierdzają się obawy związków zawodowych, że nie ma szans na dotrzymanie wyznaczonego przez Komisję Europejską na 12 września terminu prywatyzacji" - mówi Lewandowski. A tylko to mogłoby stocznie uratować
  Rzecznik stoczni Gdynia twierdzi, że informacja o przygotowaniach do upadłości jest pewna. Według Lewandowskiego, zarówno rząd, jak i stocznia już zleciły różnym firmom przygotowanie zamknięcia polskich stoczni - podaje Informacyjna Agencja Radiowa. "(...)

  Odpowiedz
 • Robert(2008-09-03 19:57) Zgłoś naruszenie 00

  Upadłość polskiego przemysłu stoczniowego to tragedia tysięcy polskich rodzin.Za taką decyzję tylko delegalizacja Platformy Obywatelskiej.Stocznie niemieckie nie będą miały konkurencji dzieki Tuskowi.

  Odpowiedz
 • Rudolf(2008-09-03 19:23) Zgłoś naruszenie 00

  Rzad przygotowuje upadlosc Polski. Mamy już oficjalne rządowe zapowiedzi podwyżek cen energii elektrycznej, gazu, wody, wyrobów tytoniowych, żywności i LPG – i to już w nadchodzących miesiącach. Nieprawdziwe są więc zapowiedzi Ministerstwa Finansów, że inflacja będzie rosła tylko do końca sierpnia, a potem zacznie spadać. Dlaczego miałoby się tak stać? Ceny w Polsce rosną najszybciej w Europie. Brakuje jednak skutecznych reakcji rządu, które mogłyby przyhamować drastyczne dojenie polskiego konsumenta. Wiwat Tusk, Niesiolowski, Palikot i cala wesola koalicja

  Odpowiedz
 • Daniel(2008-09-03 19:16) Zgłoś naruszenie 00

  Rzad, ktory niedba o Polske i o polskich obywateli powinien byc skazany na banicje. Nasi dziadkowie, ojcowie i my sami budowalismy nasz kraj a banda bolszewikow z PO i ich koalicji wszystko niszczy. Trzeba powiedziec im trzy razy
  nie!!! A miala byc druga Irlandia.

  Odpowiedz
 • Solidarnosc2008(2008-09-03 19:07) Zgłoś naruszenie 00

  "Wszystko co polskie Polsce odbierzemy" towarzysze z PO. Banda szubrawcow!!!

  Odpowiedz
 • TWbolek(2008-09-03 18:51) Zgłoś naruszenie 00

  Czas najwyzszy skończyc z tymi cackanymi kolebkami solidarności.
  Tyle co wpompowano pieniędzy w te stocznie az głowa boli tylko po to zeby utrzymać ten relikt przeszłości.

  Odpowiedz
 • Do PiS i PO(2008-09-03 17:54) Zgłoś naruszenie 00

  No to chyba jakiś budynek przy Alejach Ujazdowskich zniknie. Całe to szemrane towarzystwo do sieci, dźwignąć na suwnicy w Gdyni i lać dyszlami z chłopskiego woza ile wejdzie.

  Odpowiedz
 • chyży rój(2008-09-03 17:35) Zgłoś naruszenie 00

  Państwowe finansowanie ochrony rządu Poplatfusów przed odpowiedzialnością. Inne rrządy nie były lepsze.

  Ten przekroczł wszystko co możliwe. Odsunąć POplatfusów od władzy bez Piar-u. Grad i Tusk pod Trybunał Narodowy

  Odpowiedz
 • żubr(2008-09-03 16:54) Zgłoś naruszenie 00

  Należałoby jak najszybciej przygotować procedurę upadku tego rządu.Przecież to kolejna grupa kolesi od forsy, przekrętów i picowania narodu. Widać to doskonale po min. środowiska. Tam szykują sie na dotacje unii w ramach Natury 2000 - wiedzą , po co nabyli setki ha ziemi. Rolnicy nie mogli a urzędnicy o spokrewnione z nimi wszelkiej maści stowarzyszenia od ekologii.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane