Polacy nie spłacają już ponad 7 mld zł zaległych długów

25.08.2008, 12:48; Aktualizacja: 25.08.2008, 14:26

Gospodarka się rozwija, ale ci, którzy nie spłacali długów, wciąż mają kłopoty. Łączna kwota niespłaconych rachunków i kredytów wynosi 7,06 mld zł i jest to wzrost o 44 proc w ciągu roku. Rekordzista ma zaległości prawie 71,2 mln zł, pochodzi z województwa mazowieckiego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (4)

 • 46.(2008-08-26 19:10) Zgłoś naruszenie 00

  46.do 2:- dobrze kombinujesz, ale wybacz, tacy jak ty w dzisiejszych czasach to relikty przeszłości ,którzy nijak nie przystają do dzisiejszej rzeczywistości. Dzisiaj logika to właśnie chamstwo,upadlanie człowieka,nieróbstwo,dążenie do łatwego pieniądza nie licząc "trupów "po drodze i to wszystko z akceptacją biznesu, polityki ,prawa no i często gęsto z tzw pokropkiem czyli inaczej przyzwoleniem Bożym. Czyli całe twoje oburzenie warte "funta kłaków", a inaczej "psu na budę"i życie biegnie dalej a tak na marginesie tezę o tym milionie onegdaj postawił śp.min Sekuła w debacie z śp. biznesmenem Grobelnym i odbyło się to w telewizji i to w godz. największej oglądalności.

  Odpowiedz
 • halo(2008-08-25 19:28) Zgłoś naruszenie 00

  kilku rekordzistów nie odda nigdy ,bo jak kraść ,to miliony,bo tacy brali by nie oddawać...pozostali drobni dłużnicy zostaną zmuszeni do spłaty długu,zwielokrotnionego o karne odsetki...i tak drobny dłużnik,w pewnym momencie będzie mógł się pochwalić posiadaniem najdroższego na świecie : telewizora,odkurzacza itd...ten drobny pokryje z nawiązką straty związane z długami rekordzistów...

  Odpowiedz
 • 46 co ty piszesz(2008-08-25 19:23) Zgłoś naruszenie 00

  Skoro tak logicznie ciągniesz swój wywód to ja się pytam komu będzie kradziony ten pierwszy milion? Ja mam dość podłego kłamstwa w tym kraju upadlania człowieka, ustawowo - sądowych abolicji i amnestii ze złodziejstwa, chamstwa i nieróbstwa dokonywanych przez sądy, żle ukierunkowane postępowania przygotowawcze w sądach itd. itd.

  Odpowiedz
 • 46.(2008-08-25 19:00) Zgłoś naruszenie 00

  czytam ten artykuł i nie rozumie w czym tkwi problem ,przecież ogólnie przyjętą zasadą i zaakceptowaną przez świat biznesu i polityki, ba wręcz przyjętym jako regułę, jest że aby zacząć jakąkolwiek działalność pierwszy mln USD należy ukraść.Uważam więc że w myśl tej zasady nieodzownym warunkiem powinno być jak najszybsze wprowadzenie ABOLICJI ! i nie przeszkadzaniu przedsiębiorczym OBYWATELOM w tworzeniu nowych miejsc pracy, przeciwdziałaniu bezrobociu , no i co najważniejsze powiększa się grono społeczeństwa zasobnego, a skąd się wzięła ta zasobność no to przecież ta szkodliwość czynu społecznego jest tak mała że tego typu artykuły są naprawdę nie na miejscu.Na pewno taką opinię wydał by lub też wyda niezależny i niezawisły sąd. Więcw czym problem?.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane