Spółdzielnia musi ujawnić swoje wydatki i wpływy

autor: Adam Makosz08.05.2009, 12:30; Aktualizacja: 08.05.2009, 13:19

Oddzielne rozliczenia wpływów i wydatków prowadzone są dla każdej nieruchomości. Zarządy muszą opracować ewidencje uwzględniające koszty funkcjonowania spółdzielni. Dostęp do dokumentacji powinien mieć każdy spółdzielca.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (4)

 • ja(2009-05-16 12:49) Zgłoś naruszenie 00

  Bardzo dobre rozwiązanie. W spółdzielniach mieszkaniowych z dawien dawna gości patologia, oszustwo, złodziejstwo , propaganda i robienie w bambuko spółdzielców. Oburza mnie tylko fakt, że tych nieuczciwych zarządzających spółdzielnią wspomagają nagminnie prokuratura i niektóre sądy, ZAZNACZAM NIEKTÓRE SĄDY.
  Adwokat w spółdzielni jest orężem w walce ze spółdzielcą, upadla się do takiego stopnia, że gdzie się nie pojawi bez zmrugnięcia oka paskudnie kłamie i fałszywie pisze pisma procesowe, po prostu jest fałszywym prorokiem zatrudnionym w spółdzielni tylko i wyłącznie dla zarządu spółdzielni.
  Doprowadza do tego , że w statutach spółdzielni roi się od przekrętów, ale sady jednak są wspaniałe i nie dadzą się nabrać na gierki fałszywego proroka ze spółdzielni. Adwokatem być to trzeba nie lada tupet mieć, ciągle się upadlać, a to wyłącznie tylko dla kasy nie dla obowiązującego prawa.

  Odpowiedz
 • toni(2009-07-03 22:32) Zgłoś naruszenie 00

  DROGI Ja WIELE PRAWDY ALE KIE DO KONCA Jak chcesz być w spoldzielni uczciwym prezesem to partykularne interesy grup i te grupy cię zniszczą nie idziesz z prądem to zostajesz zmieciony Przykre ale prawdziwe.

  Odpowiedz
 • benek(2009-09-04 10:20) Zgłoś naruszenie 00

  toni- pamietaj ze z pradem to plyna simeci i zdechle ryby, mjej kregoslop

  Odpowiedz
 • POCZEKAMYZOBACZYMY(2010-01-15 15:12) Zgłoś naruszenie 00

  DOWODEM UPOKORZENA PRZEZ PREZESOW JESTEM JA.BEDE DOCHODZIC SWOICH PRAW W SADZIE.BESZCZELNY CHAM PRZEZ 15 LAT GRAŁ MI NA NERWACH ZOBACZYMY CO Z TEGO WSZYSTKIEGO WYJDZIE SPRAWĘ ZAŁOZYŁAM ZUPEŁNIE W INNYM MIESCIE IZ MIESZKAMY

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane