Od 28 listopada w galeriach handlowych - maksymalnie 1 osoba na 15 m kw.

21.11.2020, 14:22; Aktualizacja: 24.11.2020, 11:40
"Utrzymująca się wysoka liczba zachorowań na COVID-19 nie pozwala na daleko idące znoszenie restrykcji i ograniczeń. Od 28 listopada przywracamy jednak możliwość funkcjonowania sklepów i usług w galeriach i parkach handlowych w ścisłym reżimie sanitarnym" - czytamy na stronie gov.pl.

"Utrzymująca się wysoka liczba zachorowań na COVID-19 nie pozwala na daleko idące znoszenie restrykcji i ograniczeń. Od 28 listopada przywracamy jednak możliwość funkcjonowania sklepów i usług w galeriach i parkach handlowych w ścisłym reżimie sanitarnym" - czytamy na stronie gov.pl.źródło: ShutterStock

Od 28 listopada zostaną otwarte galerie handlowe, będą one działały w ścisłym reżimie sanitarnym - podano w sobotę na stronie gov.pl. Dodano, że w sklepach w galeriach ma obowiązywać limit: maksymalnie 1 osoba na 15 m kw.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • Igor(2020-11-21 23:09) Zgłoś naruszenie 20

    Ściema, nikt tego nie policzy i będą tłumy. Tak jak teraz nikt nie liczy ludzi w sklepach, tylko cały czas komunikaty nadają że w sklepie może przebywać określona liczba osób. Tylko nikt nie liczy. Będzie więc niedługo wzrost zachorować - efekt pandemii, potem efekt świąt, bo mimo apeli premiera Polacy zrobią święta i pójdą do kościoła, a potem będzie efekt ferii, bo mimo próśb premiera Polacy tłumnie ruszą w góry, a w dodatku skumulowani z całego kraju. Ta pandemia przy takiej ściemie się nigdy nie skończy. Od czego jest w konstytucji stan klęski żywiołowej?

    Odpowiedz
  • Ja(2020-11-21 22:40) Zgłoś naruszenie 10

    A w kościołach ile dusza zapragnie bo sukienkowi są nietykalni dla tej władzy

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane