W przyszłym tygodniu nowe rozwiązania w ramach tarczy antykryzysowej [6 MOŻLIWYCH ZMIAN]

18.04.2020, 10:00; Aktualizacja: 18.04.2020, 10:27
Minister rozwoju Jadwiga Emilewicz

Minister rozwoju Jadwiga Emilewiczźródło: PAP
autor zdjęcia: Wojciech Olkunik

W przyszłym tygodniu nowe rozwiązania w ramach tarczy antykryzysowej m.in. dla samorządów, ws. zamówień publicznych, wakacji kredytowych, ochrony spółek przed przejęciami – mówiła PAP wicepremier Jadwiga Emilewicz. Z szacunków NBP wynika, iż dynamika PKB w br. może być zerowa lub na lekkim plusie - dodała.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Obywatel.(2020-04-19 11:10) Zgłoś naruszenie 10

    Czy ,Piłsudski powiedział ,Polacy to Naród idiotów .Prawda to czy fałsz.? Zadałem wam gazecie prawnej pytanie i na tak proste pytanie nie umiecie odpowiedzieć ,dlaczego ?.!

    Odpowiedz
  • Obywatel.(2020-04-19 11:01) Zgłoś naruszenie 10

    Czy ,Piłsudski powiedział ,Polacy to Naród idiotów .Prawda to czy fałsz.?

    Odpowiedz
  • Obywatel.(2020-04-19 10:51) Zgłoś naruszenie 01

    Ta gazeta nigdy nie szanowała prawdy tak jak za PRL-U , gdy rządzili PZPR , i jesteście propagandą pisowców , tak jak gazeta polska .!

    Odpowiedz
  • Obywatel.(2020-04-19 10:46) Zgłoś naruszenie 00

    Państwo polskie , nie będzie , na lekkim plusie , będzie ,dno ,bo wszystko ,jest zamknięte z powodu wirusa i pandemii ,więc widzę nas czarno .Bo trzeba było pozwolić całemu przemysłowi i sklepom pracować i małym firmom ,z zachowanie ostrożności ,a tak to jest i będzie lipa.!

    Odpowiedz
  • zxc(2020-04-19 09:07) Zgłoś naruszenie 10

    :Emilewicz zachęciła przedsiębiorców do "cierpliwości" i utrzymywania zatrudnienia, by w momencie odbicia na rynkach byli gotowi do zwiększenia produkcji. "Warto analizować korzyści i koszty z utrzymania pracowników, biorąc pod uwagę wsparcie państwa. Tym bardziej, że kwestia szukania pracowników, biorąc uwagę stan rynku pracy w Polsce, nie będzie taką łatwą rzeczą. Do tego dochodzi sprawa wyszkolenia i wdrożenia nowego pracownika" – dodała; A w sferze budżetowej będą solidne cięcia etatów cel jeden obsadzić stołki swoimi.

    Odpowiedz
  • T1000(2020-04-18 17:59) Zgłoś naruszenie 00

    Gowniana legislacja

    Odpowiedz