Jagiełło: Kiedy walczymy o uznanie w oczach klientów, to zachowujemy się sportowo

21.11.2019, 15:09; Aktualizacja: 21.11.2019, 15:18
Zbigniew Jagiełło, prezes PKO BP

Zbigniew Jagiełło, prezes PKO BPźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Jak wychodzimy na boisko i konkurujemy, jeden bank przeciwko drugiemu, bo walczymy o uznanie w oczach klientów, to zachowujemy się sportowo. Niech dzisiaj wygra lepszy. Będący w lepszej formie, mający lepszy pomysł na grę - mówi podczas III Debata Gigantów Bankowości Detalicznej Zbigniew Jagiełło, prezes PKO Bank Polski.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (21)

  • klient(2019-11-29 15:06) Zgłoś naruszenie 10

    i wlasnie tym wygrywacie z innymi... pozdrawiam!

    Odpowiedz
  • Specjalista(2019-11-27 09:38) Zgłoś naruszenie 01

    Po komentarzach czuje się trolling, wszystkie dziwnym trafem są pozytywne i zupełnie bezpłciowe. Można sprawdzić ich rozkłąd pod innymi artykułami nt. banku, które już takie pozytywne nie są. A sportową postawę banku można rozpoznać po opłatach i ich rodzajach, jakie bank nakłada na klienta przy udzielaniu mu finansowania lub oprocentowaniu lokat oraz podejściu pracowników banku do klientów. Z pewnością wykładnikiem tym w żadnym stopniu nie jest deklaracja Jagieły.

    Odpowiedz
  • Żaba(2019-11-22 14:53) Zgłoś naruszenie 01

    Pan Jagiełło pokazuje właśnie jak powinno się zarządzać bankiem. Cieszę się, ze w Polsce zaczyna być tak postepowo

    Odpowiedz
  • Alex (2019-11-22 14:04) Zgłoś naruszenie 11

    Wszyscy powinni miec takie podejscie do tematu

    Odpowiedz
  • Mikołaj (2019-11-22 14:03) Zgłoś naruszenie 11

    W Polsce wciąż góruje mentalność, że banki wyzyskują i oszukują, ale pan Jagiełło widać, że ma zdecydowanie inne priorytety.

    Odpowiedz
  • hubas(2019-11-22 14:03) Zgłoś naruszenie 31

    oby tak dalej . tak trzymac !!!

    Odpowiedz
  • Adam88PL(2019-11-22 14:02) Zgłoś naruszenie 21

    Tak to powinno wyglądać. Niestety inne banki mają naprawdę paskudne praktyki, ale może to i dobrze, bo klientów tracą a takie PKO zyskuje.

    Odpowiedz
  • Arek(2019-11-22 14:01) Zgłoś naruszenie 11

    Co tu dużo mówić, jest to na pewno właściwie podejście

    Odpowiedz
  • klientka (2019-11-22 14:01) Zgłoś naruszenie 11

    to prawda ! raczej ciezko miec zastrzezenia do tego banku...

    Odpowiedz
  • Vergil(2019-11-22 14:00) Zgłoś naruszenie 21

    To się nazywa zdrowa konkurencja!

    Odpowiedz
  • maciejGM(2019-11-22 14:00) Zgłoś naruszenie 11

    ciężką pracą można naprawdę przenosić góry, a matactwa wychodzą prędzej czy później. Prezes stawia na to pierwsze, dlatego PKO jest liderem na ten moment.

    Odpowiedz
  • rogala(2019-11-22 13:59) Zgłoś naruszenie 21

    dobrze posluchac ze jest prezes banku ktoremu przyswiecaja jeszcze jakies idealy

    Odpowiedz
  • Ślusarczyk(2019-11-22 13:58) Zgłoś naruszenie 31

    Ważne żeby to się nie zmieniło i na pewno nie zmieni dopóki Jagiełło będzie prezesem

    Odpowiedz
  • Deno(2019-11-22 12:06) Zgłoś naruszenie 31

    Myślę, że to najlepszy bank, bardzo śmiałe plany, ale i zasobność jest bezkonkurencyjna w Polsce. Dobrze, że tak się rozwija, a podejście pana Jagiełły godne uznania.

    Odpowiedz
  • Monika(2019-11-22 10:23) Zgłoś naruszenie 11

    Bałam się brać kredyt na początku, ale wzięliśmy z mężem kredyt hipoteczny I nie mogę narzekać. Nie spotkałam się wcześniej z tak pomocnym bankiem.

    Odpowiedz
  • Arkadiusz(2019-11-22 10:22) Zgłoś naruszenie 11

    Byłem sceptycznie nastawiony do tego banku, ale muszę powiedzieć, ze jestem naprawdę zadowolony. I zaskoczony, ze bank w tak szybkim tempie się rozwija.

    Odpowiedz
  • Tomił(2019-11-22 10:20) Zgłoś naruszenie 31

    Innowacyjność to bardzo duży plus jeśli chodzi o działalność tego banku. To co wyróżnia spośród innych na rynku. Gratuluję sukcesow I oby tak dalej.

    Odpowiedz
  • J. Sandecki(2019-11-22 10:19) Zgłoś naruszenie 11

    Pan Jagiełło robi bardzo dobra robotę. Dzięki temu bank b3dxid się rozwijał. A wiemy przecież, ze aby coś mogło zaistnieć na rynku to musi być innowacyjne. I tak się dzieje.

    Odpowiedz
  • Zadowolony klient(2019-11-22 10:18) Zgłoś naruszenie 11

    Mam kredyt hipotecznym w PKO I jestem zadowolony . Nie czuje się oszukany w żaden sposób. A co więcej, miła i kompetentna obsługa w tym banku Jet również bardzo ważna.

    Odpowiedz
  • Antoni(2019-11-22 10:15) Zgłoś naruszenie 11

    Jak Dla mnie nie ma konkurencji dla PKO . Inne banki są pazerne , pobierają niebotyczne odsetki przy kredytach. No ale to zagrania na krótką metę. Później każdy bedxie z takiego banku uciekal.

    Odpowiedz