Opłaty śmieciowe ostro w górę

autor: Katarzyna Nocuń04.11.2019, 07:33; Aktualizacja: 04.11.2019, 07:40
Branża odpadowa podnosi z kolei kwestię podniesienia płacy minimalnej, co w sektorze zatrudniającym wielu pracowników o niskich kwalifikacjach, przełoży się na wyższe koszty usług.

Branża odpadowa podnosi z kolei kwestię podniesienia płacy minimalnej, co w sektorze zatrudniającym wielu pracowników o niskich kwalifikacjach, przełoży się na wyższe koszty usług.źródło: ShutterStock

Pierwsze samorządy wprowadzają opłaty sankcyjne za niesegregowanie nieczystości. Stawki za śmieci rosną w części gmin nawet dwukrotnie.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • emeryt(2019-11-04 19:04) Zgłoś naruszenie 40

    Licząc tylko to co każdy musi płacić by żyć, mieszkanie, woda,śmieci, kosztują bardzo dużo więc może państwo przestanie pobierać opłaty za życie. Kiedyś koszty utrzymania się przy życiu były bardzo niskie i bez problemu każdy mógł sobie żyć nie zadłużając się a teraz wszystko kosztuje bardzo drogo a do emerytur po 8 zł dodawali a swoim służbom po 500 zł podwyżki płac. Tak z emeryta co kiedyś mógł godnie żyć zrobili dziada.

    Odpowiedz
  • oy(2019-11-04 22:00) Zgłoś naruszenie 10

    W drogiej Holandi roczny koszt wywozu smieci to 229.20€ - robią was w trąbę Polacy!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane